Oprawa liniowa LINEAR LIGHT 40W do łączenia czarna 4300lm 4K 1200x50x55mm SKU23000 V-Tac

218,99 zł Brutto /szt.
165281

Dostępna ilość: 10
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Oprawa liniowa LINEAR LIGHT 40W do łączenia czarna 4300lm 4K 1200x50x55mm SKU23000 V-Tac to nowoczesne i funkcjonalne oświetlenie, które doskonale sprawdzi się w różnorodnych przestrzeniach. Dzięki zaawansowanej technologii LED oraz solidnej konstrukcji, oprawa ta oferuje doskonałą jakość światła, wysoką wydajność oraz trwałość, co czyni ją idealnym wyborem do zastosowań komercyjnych oraz mieszkalnych.

Oprawa liniowa LINEAR LIGHT V-Tac charakteryzuje się mocą 40W i jasnością 4300 lm, co zapewnia silne i równomierne oświetlenie dla szerokiej gamy przestrzeni. Światło o temperaturze barwowej 4000K tworzy neutralną atmosferę, idealną do zastosowania w biurach, sklepach, magazynach, a także w domowych pomieszczeniach takich jak kuchnia czy salon. Dodatkowo, oprawa posiada szeroki kąt rozsyłu światła wynoszący 120°, co gwarantuje równomierne i skuteczne oświetlenie wybranych obszarów.

Głównym atutem modelu LINEAR LIGHT 40W SKU23000 V-Tac jest możliwość tworzenia ciągów świetlnych z wielu opraw tego typu. Pomogą w tym łączniki do łączenia w linie proste, łączniki narożne i łączniki krzyżowe. Takie oświetlenie to nie tylko wysoka skuteczność oświetlenia w pomieszczeniu, ale również możliwość stworzenia ciekawej aranżacji oświetleniowej.

Dodatkowo, oprawa posiada 3-letnią gwarancję producenta, co świadczy o jej wysokiej jakości i niezawodności.

Konstrukcja oprawy liniowej LINEAR LIGHT została starannie zaprojektowana z myślą o łatwości montażu oraz wszechstronności zastosowań. Oprawa jest wyposażona w uniwersalne mocowania, które umożliwiają łatwy montaż na różnych powierzchniach. Dodatkowo, oprawa jest dostępna w eleganckim kolorze czarnym, co sprawia, że doskonale komponuje się z nowoczesnymi aranżacjami wnętrz.

Bezpieczeństwo użytkowania oprawy liniowej LINEAR LIGHT V-Tac jest zapewnione dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów oraz zaawansowanych systemów ochronnych, takich jak ochrona przed przepięciami czy przegrzaniem. Oprawa ta posiada również niezbędne certyfikaty jakości i bezpieczeństwa, potwierdzające jej zgodność z obowiązującymi normami i standardami.

Podsumowując, oprawa liniowa LINEAR LIGHT 40W V-Tac to doskonałe rozwiązanie oświetleniowe, które łączy w sobie nowoczesny design, wysoką wydajność oraz energooszczędność. Dzięki swoim zaletom, jest idealnym wyborem do zastosowań komercyjnych i mieszkalnych, zapewniając skuteczne i efektywne oświetlenie, które podkreśli charakter każdej przestrzeni i zapewni komfort użytkowania przez wiele lat.

Dane techniczne

moc [W]
40
kolor
czarny
waga [kg]
2,85
wymiary [mm]
1200x50x55
napięcie znamionowe [V]
230
strumień świetlny [lm]
4300
stopień szczelności
IP20
barwa światła
naturalna
temperatura barwowa [K]
4000
kąt świecenia [°]
120
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty