Puszka p/t 60 podwójna do karton-gipsu 0210-00 pomarańczowa PK-2X60 GK Elektro-Plast Nasielsk

4,51 zł Brutto /szt.
1011032

Dostępna ilość: 263
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Puszka p/t 60 podwójna do karton-gipsu 0210-00 pomarańczowa PK-2X60 GK Elektro-Plast Nasielsk to niezawodne rozwiązanie dla profesjonalnych instalacji elektrycznych. Oferuje wyjątkową jakość i trwałość, idealnie dostosowaną do montażu w ścianach z płyt kartonowo-gipsowych, dzięki czemu gwarantuje bezproblemowy i estetyczny efekt końcowy.

Puszka PK-2X60 GK została wykonana z wytrzymałych materiałów, co zapewnia jej długotrwałą trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Specjalnie zaprojektowana dla montażu w ścianach z pustych, doskonale pasuje do standardowych wymiarów tych materiałów, co znacznie ułatwia i przyspiesza proces instalacji.

Solidna konstrukcja podwójnej puszki 0210-00 zapewnia niezawodność i bezpieczeństwo instalacji, chroniąc przewody elektryczne przed uszkodzeniami i nieprawidłowym działaniem.

Dzięki podwójnej konstrukcji, puszka umożliwia jednoczesny montaż dwóch elementów instalacyjnych, co zwiększa jej funkcjonalność i elastyczność zastosowania. Do montażu osprzętu na wkręty lub na pazurki. Średnica otworów montażowych 2x67 mm. W komplecie wkręty montażowe. Napięcie pracy 250 V.

Puszka p/t 60 podwójna do karton-gipsu 0210-00 pomarańczowa Elektro-Plast jest idealnym rozwiązaniem dla instalatorów oraz osób dokonujących własnych prac elektrycznych w domu czy biurze. Doskonale sprawdza się w nowoczesnych i estetycznych instalacjach elektrycznych, gdzie jakość, niezawodność i estetyka są priorytetem. Wymiary wewnętrzne: 135x61x46 mm.

Wybierając puszki od Elektro-Plast Nasielsk, inwestujesz w produkty najwyższej jakości, które zapewnią Ci nie tylko funkcjonalność, ale także długotrwałą trwałość i estetyczny wygląd Twojej instalacji. Zaawansowane technologie i staranne wykonanie to cechy, które wyróżniają produkty tej marki na rynku elektrycznym.

Dane szczegółowe EPN TUTAJ

Dane techniczne

temperatura pracy [°C]
do 650
wymiary [mm]
142x66x48
napięcie znamionowe [V]
250
stopień szczelności
IP20
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj materiału
polipropylen (PP)
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty