Puszka p/t 60 do karton-gipsu łączona głęboka 0220-00 pomarańczowa Elektro-Plast

2,56 zł Brutto /szt.
1011042

Dostępna ilość: 4538
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Puszka p/t 60 do karton-gipsu łączona głęboka 0220-00 pomarańczowa Elektro-Plast Nasielsk. To odstawowa puszka do ścian pustych, którą można łączyć w szersze zestawy przy pomocy łącznika puszek EPN 0220-02.

Puszka p/t 60 jest specjalnie zaprojektowana do montażu w systemach karton-gips, zapewniając stabilność i bezpieczeństwo instalacji. Dzięki swojej budowie umożliwia montaż np. gniazdek i włączników podtynkowych oraz elektroniki – w ścianach z GK. Do montażu osprzętu na wkręty lub na pazurki. Napięcie pracy 250 V.

Wykonana z trwałych materiałów, puszkę cechuje odporność na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników atmosferycznych, gwarantując długotrwałą i niezawodną pracę. Głęboka konstrukcja zapewnia więcej miejsca dla przewodów, co ułatwia instalację i zapewnia estetyczny wygląd po zakończeniu prac. Średnica otworu montażowego 68 mm. W komplecie wkręty montażowe. Pomarańczowy kolor puszek podkreśla ich wyjątkowy charakter, dzięki czemu stają się one nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne.

Puszka p/t 60 to nieodłączny element każdej profesjonalnej instalacji elektrycznej w systemach karton-gips. Dzięki swojej wszechstronności i wysokiej jakości wykonania, puszkę można zastosować w różnorodnych projektach, od domowych po przemysłowe. Elektro-Plast Nasielsk to marka, która gwarantuje niezawodność i trwałość swoich produktów, co sprawia, że wybór puszek tej marki to inwestycja w spokojną i bezawaryjną eksploatację instalacji.

W ofercie naszego sklepu elektrycznego znaleźć można takie produkty Elektro-Plast jak puszki podtynkowe, osprzęt bryzgoszczelny podtynkowy i natynkowy, odgałęźniki podtynkowe i natynkowe, rozdzielnice niskonapięciowe, puszki i odgałęźniki hermetyczne.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
pomarańczowy
waga [kg]
0,03
wymiary [mm]
60x60x62
sposób montażu
podtynkowy
jednostka
/szt.
wymiary otworu montażowego [mm]
Ø68

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty