Odbiornik Wi-Fi dopuszkowy 1-kanałowy ROW-01 SUPLA ZAMEL

140,08 zł Brutto /szt.
1405302

Ostatnie sztuki: 2
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Odbiornik Wi-Fi dopuszkowy 1-kanałowy ROW-01 SUPLA, firmy ZAMEL. Sterownik ROW-01 to jeden z najważniejszych elementów inteligentnego domu. Pozwala nam na sterowanie jednym dowolnym urządzeniem elektrycznym. Urządzenie elektryczne możemy włączać i wyłączać tradycyjnym łącznikiem (standardowym lub chwilowym) podłączonym do sterownika bądź za pomocą smartfona.

Poza standardowym włączaniem i wyłączaniem, mamy możliwość ustawienia dowolnego harmonogramu, który automatycznie będzie włączał urządzenie zgodnie z zadanymi warunkami (dni tygodnia, godziny) oraz – jeśli jest taka potrzeba – w cyklach minutowych, godzinnych dziennych.

Sterownikiem ROW-01 sterować możemy bramami, drzwiami, oświetleniem, fontannami, a to tylko część z możliwości.

Sterowniki możemy montować w puszkach podtynkowych oraz natynkowych, ale również bezpośrednio w obudowach opraw oświetleniowych, czy innych urządzeń, które na to pozwalają.
Seria SUPLA firmy ZAMEL, to seria od podstaw stworzona z myślą o nowoczesnym, inteligentnym domu. Do sterowników Supla została napisana dedykowana aplikacja na smartfony z systemem Android oraz iOS.

To co odróżnia serię SUPLA od serii EXTA FREE oraz EXTA LIFE to brak możliwości sterowania drogą radiową za pośrednictwem pilotów i łączników bezprzewodowych. Kolejna różnica to sposób połączenia urządzeń w jeden działający system. W przeciwieństwie do EXTA LIVE oraz EXTA FREE, SUPLA nie potrzebuje kontrolera EFC. Do sterowników SUPLA potrzebujemy natomiast działającej sieci WiFi z dostępem do Internetu oraz założonego i aktywowanego konta na dedykowanym serwerze internetowym do obsługi  systemu SUPLA. Ten właśnie serwer zastępuje kontroler EFC, dzięki czemu system jest nieco tańszy w montażu.

Aplikacja SUPLA, umożliwia sterowanie urządzeniami jednym kliknięciem, zapewniając przy tym domyślność i wysoki komfort. Co więcej w aplikacji możemy sprawdzić obecny stan sterowanych urządzeń. W aplikacji użytkownik otrzymuje możliwość przydzielenia  sterowników do osobnych pomieszczeń, co wpływa na łatwość obsługi całego systemu inteligentnego domu.

No i co najważniejsze – jak przystało na system smarthouse – poszczególnymi elementami systemu możemy sterować z dowolnego miejsca na Ziemi.

Polecamy materiał instruktażowy przygotowany przez VTEKA.PLSzczegółowe informacje producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

moc [W]
740
klasa ochrony
I
waga [kg]
0,04
wymiary [mm]
47,5x47,5x20
napięcie znamionowe [V]
230
stopień szczelności
IP20
sposób montażu
dopuszkowy
rodzaj produktu
odbiornik
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Supla - dowiedz się więcej

Supla - dowiedz się więcej
�atwe zwroty