Oprawa LED 8W z czujnikiem zmierzchu kwadrat 4000K Lightech

24,03 zł Brutto /szt.
189707

Dostępna ilość: 225
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Oprawa LED 8W z czujnikiem zmierzchu (nie ruchu) kwadratowa, marki Lightech. Lampa LED natynkowa wyposażona w czujnik zmierzchu, który można dowolnie włączyć i wyłączyć w ramach potrzeb.

Czujnik jest niewidoczny - schowany za kloszem lampy.
Model ten doskonale sprawdza się w oświetleniu pomieszczeń, takich jak klatki schodowe, korytarze, piwnice, garaże i magazyny (stopień szczelności IP20). Ta kwadratowa plafoniera LED posiada praktyczny wyłącznik sesnora, dzięki czemu może służyć jako zwykły plafon LED załączamy i wyłączany przy pomocy łącznika światła. Po włączeniu sensora – z powrotem będzie załączał oświetlenie po wykryciu zmierzchu. Kwadratowe plafoniery LED posiadają mleczne klosze i srebrne obudowy z PC. Oprawa LED wyposażona jest we wbudowane na stałe diody LED, emitujące neutralne, białe światło o mocy 8W.

Dane techniczne

moc [W]
8
kolor
srebrny
temperatura pracy [°C]
-20 do +40
klasa ochrony
II
wymiary [mm]
251x251x60
napięcie znamionowe [V]
230
strumień świetlny [lm]
580
rodzaj diody
SMD 3528
ilość diod
144
obudowa
PC
stopień szczelności
IP20
rodzaj klosza
PC
temperatura barwowa [K]
4000
czujnik zmierzchu
tak
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

LIGHTECH

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać.

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

�atwe zwroty