Wskaźnik napięcia jednobiegunowy 192mm WJN-3 E07MT-01010100303 Ergom

3,47 zł Brutto /szt.
12806845

Dostępna ilość: 146
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Wskaźnik napięcia jednobiegunowy 192mm WJN-3 E07MT-01010100303 Ergom to zaawansowane urządzenie przeznaczone do precyzyjnego pomiaru napięcia w różnych aplikacjach elektrycznych. Zapewnia niezawodność i dokładność, dzięki czemu jest nieocenionym narzędziem dla elektryków i specjalistów zajmujących się instalacjami elektrycznymi.

Cały wskaźnik ma długość 192 mm, przy czym część robocza wskaźnika ma 105 mm. Grubość części roboczej ma 0,5 mm, a szerokość części roboczej to 3 mm. Wkrętak z neonówką do detekcji napięcia posiada rękojeść z przezroczystego tworzywa sztucznego. Jednobiegunowy wskaźniki napięcia typ WJN 3 to jeden z podstawowych elementów pracy każdego elektryka i elektroinstalatora.

Główne cechy produktu:
- Precyzyjny pomiar napięcia: wskaźnik WJN-3 został zaprojektowany z myślą o najwyższej dokładności pomiaru, co pozwala na pewne i dokładne określenie wartości napięcia w zakresie 100-250V, w badanej instalacji.
- Solidna konstrukcja: wykonany z wysokiej jakości materiałów, wskaźnik napięcia jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i zapewnia długotrwałe użytkowanie nawet w trudnych warunkach pracy.
- Intuicyjna obsługa: ergonomiczny design i przejrzyste oznaczenia sprawiają, że obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna, nawet dla osób nieznających się na zaawansowanej aparaturze pomiarowej.
- Wszechstronność zastosowania: idealny do szerokiego spektrum zastosowań w branży elektrycznej, od przemysłowych instalacji po domowe naprawy i konserwacje.

Specyfikacja techniczna:
- Model: WJN-3 E07MT-01010100303
- Typ: jednobiegunowy
- Długość: 192mm
- Zakres pomiarowy: zgodny z normami przemysłowymi
- Materiał: wysokiej jakości komponenty elektroniczne

Wskaźnik napięcia jednobiegunowy WJN-3 marki Ergom to niezbędne narzędzie dla każdego profesjonalisty, który ceni sobie precyzję i niezawodność w swojej pracy. Doskonale sprawdzi się w każdym środowisku, gdzie wymagane są dokładne pomiary napięcia, niezależnie od skali i rodzaju przeprowadzanych prac.

Z wskaźnikiem Ergom zyskujesz pewność i bezpieczeństwo w każdym projekcie elektrycznym. Jego zaawansowane funkcje i niezawodność czynią go nieodłącznym elementem wyposażenia każdego profesjonalisty w dziedzinie elektrotechniki.

Wybierz wskaźnik napięcia jednobiegunowy WJN-3 E07MT-01010100303 Ergom i przekonaj się sam, jak łatwo i precyzyjnie można dokonywać pomiarów napięcia w różnorodnych aplikacjach elektrycznych. Inwestując w produkt Ergom, inwestujesz w jakość, niezawodność i profesjonalizm.

Szczegóły techniczne produkty znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

waga [kg]
0,03
opis dodatkowy
wskazanie napięć przemiennych w zakresie 100-250V
długość [mm]
192
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty