Latarka LED akumulatorowa 2W COB LW-1A KEL Plast-Rol

Latarka LED akumulatorowa 2W COB LW-1A KEL Plast-Rol

50,76 zł Brutto /szt.
121656

Dostępny

Opis

Latarka LED akumulatorowa 2W COB LW-1A KEL Plast-Rol. Wydajna i praktyczna latarka warsztatowa, przydatna w pracy w garażu, warsztacie, piwnicy, czy w samochodzie. Ma ergonomiczny kształt i poręczny uchwyt ułatwiający pracę. Model ten wyposażone jest w 2 rodzaje latarek:

- frontowa mocna lampa LED COB o mocy 2W i strumieniu świetlnym 180lm (czas pracy na akumulatorze 2h);
- górna lampa wyposażona w 3 diody LED o strumieniu świetlnym 15lm (czas pracy na akumulatorze do 15h).

W modelu tym zastosowano akumulator litowo - jonowy 3,7V 800mAh. Jest on ładowany przez kabel USB (w komplecie). Wejście ładowania znajduje się u dołu latarki. Ten rodzaj ładowania jest bardzo praktyczny – latarkę można ładować z gniazda zapalniczki w samochodzie, jaki przez ładowarkę większości modeli smartfonów. Dzięki temu można ją podładować w domu i w terenie.
Latarka LED akumulatorowa 2W COB LW-1A KEL Plast-Rol pozwala na kilka rodzajów mocowania. Haczyk w górnej części latarki jest składany i pozwala zawiesić lampkę w różnych miejscach. W miejscu złożenia haczyka latarki znajduje się również pojedynczy magnes ułatwiający mocowanie tej lekkiej latarki. U podstaw latarki znajdują się 2 magnesy, pozwalające stabilnie postawić ją na metalowej powierzchni. Tak postawioną latarkę można odchylić do przodu, do tyłu, kierując światło w górę/ w dół. Odchylenie latarki pozwala również dotrzeć do gniazda ładowania tego modelu lampy warsztatowej.
Latarkę można więc powiesić, postawić lub położyć, w zależności od wymaganej sytuacji i konieczności doświetlenia powierzchni/ otoczenia.

Model LW-1A serii KEL o wymiarach 163x43x35 mm wykończony jest czarnym tworzywem sztucznym i wykonanymi ogumieniami w kolorze żółtym. Gumowe elementy to część rękojeści stabilizująca uchwyt oraz przycisk ON/OFF znajdujący się z przodu latarki.

Szczegóły techniczne Plast-Rol znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
czarny, żółty
wymiary dł x szer x wys [mm]
163x43x35
waga [kg]
0,107
opis dodatkowy
latarka akum. 3,7V 800mAh LED COB 2W
stopień szczelności
IP20
rodzaj materiału
tworzywo sztuczne
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie