Oprawa kanałowa LED Daria M6 7W IP44 z czujnikiem zmierzchu i ruchu 341905 Lightech

59,16 zł Brutto /szt.
189800

Dostępna ilość: 71
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Oprawa kanałowa LED Daria M6 7W IP44 z czujnikiem zmierzchu i ruchu 341905, marki LIGHTECH. Naścienno - sufitowa plafoniera LED 7W z wbudowanym czujnikiem ruchu i zmierzchu. Tego typu lampa załącza się w ciemności, tylko w trakcie wykrycia ruchu.

Oprawy kanałowe tego typu dedykowane są do montażu np. w warsztatach, magazynach, piwnicach, czy korytarzach. Zasilana jest sieciowo i emituje światło o neutralnej barwie (4000K). Wyposażona jest we wbudowane na stałe diody LED, których żywotność to nawet 35 000 godzin. Stopień ochrony lamp LED to IP44.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

moc [W]
7
temperatura pracy [°C]
-20 do +50
waga [kg]
0,5
wymiary [mm]
267x115x113
zasięg wykrywania
8
wysokość instalacji
2,5 m
strumień świetlny [lm]
500
rodzaj diody
SMD 5630
ilość diod
14
obudowa
PC
stopień szczelności
IP44
czujnik ruchu
tak
czujnik zmierzchu
tak
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

LIGHTECH

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać.

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

�atwe zwroty