Oprawa kanałowa LED Daria M6 7W IP44 z czujnikiem zmierzchu i ruchu Lightech

Oprawa kanałowa LED Daria M6 7W IP44 z czujnikiem zmierzchu i ruchu Lightech

54,38 zł Brutto /szt.
189800

Dostępny

Opis

Oprawa kanałowa LED Daria M6 7W IP44 z czujnikiem zmierzchu i ruchu, marki LIGHTECH. Naścienno - sufitowa plafoniera LED 7W z wbudowanym czujnikiem ruchu i zmierzchu. Tego typu lampa załącza się w ciemności, tylko w trakcie wykrycia ruchu. Dedykowane są do montażu np. w warsztatach, magazynach, piwnicach, czy korytarzach. Zasilana jest sieciowo i emituje światło o neutralnej barwie. Wyposażona jest we wbudowane na stałe diody LED, których żywotność to nawet 35 000 godzin. Stopień ochrony lamp LED to IP44.

Dane techniczne

moc [W]
7
temperatura pracy [°C]
-20 do +50
wymiary dł x szer x wys [mm]
267x115x113
waga [kg]
0,5
zasięg wykrywania
8
wysokość instalacji
2,5 m
strumień świetlny [lm]
500
rodzaj diody
SMD 5630
ilość diod
14
obudowa
PC
stopień szczelności
IP44
czujnik ruchu
tak
czujnik zmierzchu
tak
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

LIGHTECH

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać.

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

�atwe zwroty