Łącznik pojedynczy/ schodowy n/t IP55 antracyt MUR35021 MUREVA Schneider Electric

33,68 zł Brutto /szt.
153350

Dostępna ilość: 281
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Łącznik pojedynczy/ schodowy n/t IP55 antracyt MUR35021 MUREVA Schneider Electric. To uniwersalny łącznik natynkowy, który można stosować jako zwykły włącznik światła, jak i włącznik schodowy. Wszystko zależy od podłączenia przewodów i dedykowanego zastosowania tego łącznika.
Jest to model natynkowy, wykonany z tworzywa sztucznego ABS, a kolorze antracytowym (RAL 7016). Łącznik MUR35021 ma pojedynczy klawisz wahadłowy, co widoczne jest na zdjęciu. Włącznik ten pozwala na załączanie/ wyłączanie 1 lampy lub 1 grupy świateł łącznie. Pracuje z prądem znamionowym 10A i napięciem 250V. Jest to model bez podświetlenia.

Obłe kształty obudowy i wysokiej jakości wykończenie sprawia, że to łącznik o nowoczesnym designie, chętnie poszukiwany przez odbiorców szukających ciekawych rozwiązań. Włącznik natynkowy MUR35021 sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach domów i mieszkań oraz biur i budynków użyteczności publicznej. Jego stopień szczelności to IP55, jest więc chroniony przed zapyleniem oraz przed strugą wody (12,5 l/min) laną na obudowę z dowolnej strony. Mocowanie na wkręty.

Dane techniczne

przekrój żyły (mm2)
max 2,5
materiał
ABS
kolor
antracyt
opis
łącznik pojedynczy / schodowy
napięcie znamionowe [V]
250
seria
Mureva
stopień szczelności
IP55
prąd znamionowy [A]
10
sposób montażu
natynkowy
rodzaj produktu
łączniki światła
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty