Łącznik 2-biegunowy pojedynczy n/t IP55 antracyt MUR35033 MUREVA Schneider Electric

56,76 zł Brutto /szt.
153351

Dostępna ilość: 44
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Łącznik 2-biegunowy pojedynczy n/t IP55 antracyt MUR35033 MUREVA Schneider Electric. Służy do załączania dwóch obwodów - jednym klawiszem. Działa na zasadzie przełącznika (sprężyna nie odbija z powrotem po puszczeniu przycisku). Włącznik światła dwubiegunowy lub wyłącznik dwubiegunowy posiada jeden przycisk, ale za jego pomocą możemy włączyć dwa obwody elektryczne jednocześnie. To funkcja, która przydaje się na przykład wtedy, gdy musimy szybko oświetlić duży obszar za pomocą jednego kliknięcia.

Model przeznaczony do montażu natynkowego. Model MUR35033 ma stopień szczelności IP55, jest więc chroniony przed zapyleniem i zachlapaniem. Całość obudowy oraz klawisze wykonane są z tworzywa termoplastycznego ABS, w kolorze antracytowym (RAL 7016).

Łącznik dwugiegunowy MUR35033 przeznaczony jest do pracy z napięciem 250V i prądem znamionowych 16A. Mocowanie przewodów jest na wkręty. Odporność na uderzenia jest na poziomie IK08. Przeznaczony jest do pracy w temperaturze otoczenia -5 do +40 stopni Celsjusza. Jest to model bez podświetlenia.

Dane szczegółowe firmy Schneider znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

przekrój żyły (mm2)
max 2,5
kolor
antracyt
napięcie znamionowe [V]
250
seria
Mureva
prąd znamionowy [A]
16
sposób montażu
natynkowy
stopień ochrony
II
rodzaj materiału
ABS
rodzaj produktu
łączniki światła
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty