Gniazdo antenowe typu F podwójne czarny metalik GPA-2YF/m/33 Impresja Ospel

27,13 zł Brutto /szt.
1516970

Dostępna ilość: 10
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Gniazdo antenowe typu F podwójne czarny metalik GPA-2YF/m/33 Impresja Ospel to produkt, który umożliwia profesjonalne i estetyczne podłączenie 2 kablówek lub 2 instalacji satelitarnych do systemu telewizyjnego. Produkowane przez cenionego producenta Ospel, gniazdo antenowe charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz niezawodnością działania, co sprawia, że jest doskonałym wyborem do zastosowania zarówno w domowych instalacjach, jak i w obiektach komercyjnych.

Gniazdo antenowe typu F podwójne białe GPA-2YF/m/33 zostało zaprojektowane z myślą o prostocie montażu i użytkowania. Dzięki ergonomicznej konstrukcji oraz precyzyjnemu wykonaniu, gniazdo jest łatwe w instalacji i nie wymaga specjalistycznego narzędzia. Montaż podtynkowy tego modelu ułatwia metalowy mostek, który mocowany jest do puszki elektrycznej. Front stanowi plakietka z tworzywa, w kolorze czarny metalik. W górnej części plakietki znajduje się dodatkowo okienko opisowe.

Dane techniczne gniazda antenowego GPA-2YF/m/3:
- Typ gniazda: podwójne
- Typ złącza: typu F
- Kolor: czarny metalik
- Seria: Impresja
- Producent: Ospel
- Szerokość: 71 mm
- Wysokość: 71 mm
- Głębokość: 38 mm

Produkt ten jest idealnym rozwiązaniem do zastosowania w różnego rodzaju instalacjach antenowych, zarówno w domowych systemach telewizyjnych, jak i w profesjonalnych instalacjach radiowych czy telewizyjnych. Dzięki swojemu estetycznemu wyglądowi oraz uniwersalnemu białemu kolorowi, gniazdo doskonale komponuje się z każdym rodzajem wnętrza, dodając mu elegancji i funkcjonalności. Można więc dzięki niemu podpiąć zarówno np. kablówkę, jak i satelitę do tego samego odbiornika TV.

Podsumowując, gniazdo antenowe typu F podwójne czarny metalik GPA-2YF/m/33 Impresja Ospel to produkt wysokiej jakości, który zapewnia nie tylko stabilne i bezpieczne połączenie dwóch anten, ale również estetyczny wygląd i łatwość montażu. Jest to doskonały wybór dla wszystkich, którzy poszukują niezawodnego rozwiązania do swoich instalacji antenowych.

Więcej danych producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
czarny metalik
wymiary [mm]
71x71x38
seria
Impresja
stopień szczelności
IP20
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj produktu
gniazda TV/RTV/SAT
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty