Przyłącze kablowe GPPK-1Y/m/33 czarny metalik Impresja Ospel

26,53 zł Brutto /szt.
1516974

Dostępna ilość: 10
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Przyłącze kablowe GPPK-1Y/m/33 czarny metalik Impresja Ospel to niezastąpiony element w instalacjach elektrycznych, umożliwiający bezpieczne i estetyczne połączenie przewodów elektrycznych. Produkowane przez renomowanego producenta Ospel, przyłącze kablowe charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz niezawodnością działania, co sprawia, że jest doskonałym wyborem do zastosowania w domach, biurach oraz innych obiektach użytkowych.

Przyłącze kablowe GPPK-1Y/m/33 zostało zaprojektowane z myślą o łatwości montażu i użytkowania. Dzięki ergonomicznej konstrukcji oraz precyzyjnemu wykonaniu, przyłącze jest łatwe w instalacji i nie wymaga specjalistycznego narzędzia.

Dane techniczne przyłącza kablowego GPPK-1Y/m/33:
- Kolor: czarny metalik
- Seria: Impresja
- Producent: Ospel
- Szerokość: 71 mm
- Wysokość: 71 mm
- Głębokość: 48 mm

Przyłączacz kabla pozwala na podłączenie np. kuchenki indukcyjnej na przewód 5x4mm2. Przyłącze kablowe GPPK-1Y/m/33 jest to rodzaj zaślepki i jest idealnym rozwiązaniem do zastosowania w różnego rodzaju instalacjach elektrycznych, takich jak podłączenie gniazdek, przełączników, oświetlenia czy urządzeń AGD. Dzięki swojemu estetycznemu wyglądowi przyłącze doskonale komponuje się z każdym rodzajem wnętrza, dodając mu elegancji i funkcjonalności.

Podsumowując, przyłącze kablowe GPPK-1Y/m/33 czarny metalik Impresja Ospel to produkt wysokiej jakości, który zapewnia nie tylko stabilne i bezpieczne połączenie przewodów elektrycznych, ale również estetyczny wygląd i łatwość montażu. Jest to doskonały wybór dla wszystkich, którzy poszukują niezawodnego rozwiązania do swoich instalacji elektrycznych.

Szczegółowe informacje producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
czarny metalik
wymiary [mm]
71x71x48
seria
Impresja
stopień szczelności
IP20
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj materiału
ABS
rodzaj produktu
przyłącze kabla
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty