Radiowy podwójny przekaźnik bistabilny FW-R2D F&Wave F&F

155,62 zł Brutto /szt.
1402944

Dostępna ilość: 3
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Radiowy przekaźnik bistabilny FW-R2D, jest to przekaźnik z linii F&Wave. Sterować przekaźnikiem można drogą radiową za pomocą nadajników serii F&Wave lub tradycyjnymi łącznikami monostabilnymi, dwuprzyciskowymi (dzwonkowymi). 

Przekaźnik FW-R2D posiada dwa kanały, więc sterować niezależnie można dwoma urządzeniami o napięciu zasilania 230V. Bistabilność przekaźnika oznacza, że można na nim uzyskać dwa stany na każdym kanale- styk zwarty oraz rozwarty. 

Obciążenie na separowanym styku wyjściowym nie może przekroczyć 8A.

Włącznik bistabilny dedykowany jest do montażu w rozdzielniach na szynie TH-35. Zabiera 1 miejsce modułowe.

F&Wave to seria produktów stworzonych przez polską firmę F&F. F&Wave, to rozwiązanie pozwalające na bezprzewodowe sterowanie różnego rodzaju odbiornikami za pomocą dedykowanych nadajników w formie pilota lub łącznika bateryjnego. Sprawdzi się w planowaniu prostej i niedrogiej automatyki domowej. Dzięki zastosowaniu produktów tej serii można drogą radiową włączać i wyłączać oświetlenie, pompy, fontanny, wentylatory, czy nawet otwierać i zamykać bramy.

Odbiorniki, które bezpośrednio sterują wybranymi urządzeniami, są umieszczone w obudowach, pozwalających na prosty montaż w puszkach podtynkowych. Jedynym warunkiem jest, żeby taka puszka była pogłębiona, żeby mogła zmieścić się na przykład pod tradycyjny łącznik. Decydując się bowiem na rozwiązanie F&Wave, nie musimy rezygnować z możliwości włączania urządzeń za pośrednictwem tradycyjnych łączników.

Ciekawą zaletą systemu F&Wave jest możliwość retransmisji sygnału. Oznacza to, że sygnał wysłany z pilota, przekazywany jest przez kolejne odbiorniki. Zdecydowanie poprawia to zasięg całego systemu. Jednak co do zasady na otwartym terenie zasięg pilota między jednym odbiornikiem to 100m.

Dane techniczne producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

temperatura pracy [°C]
-25 do +65
ilość modułów
1
opis dodatkowy
Liczba kanałów: 2
stopień szczelności
IP20
sposób montażu
na szynę TH-35
zasięg działania [m]
100
rodzaj produktu
przekaźnik
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty