Radiowy ściemniacz uniwersalny R,L,C FW-D1D F&Wave F&F

145,44 zł Brutto /szt.
1402948

Dostępna ilość: 6
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Ściemniacz uniwerslany FW-D1D, to ściemniacz to element radiowego sterowania urządzeniami F&Wave, dedykowany do montażu na szynie TH-35. Współpracuje z żarówkami ściemnialnymi oraz posiada funkcję płynnego włączania i wyłączania źródła światła.

Sterować ściemniaczem można za pomocą tradycyjnego łącznika monostabilnego (dzwonkowego/chwilowego) lub bezprzewodowo za pomocą pilota lub łącznika bezprzewodowego - do 8 szt.

F&Wave to seria produktów stworzonych przez polską firmę F&F. F&Wave, to rozwiązanie pozwalające na bezprzewodowe sterowanie różnego rodzaju odbiornikami za pomocą dedykowanych nadajników w formie pilota lub łącznika bateryjnego. Sprawdzi się w planowaniu prostej i niedrogiej automatyki domowej. Dzięki zastosowaniu produktów tej serii można drogą radiową włączać i wyłączać oświetlenie, pompy, fontanny, wentylatory, czy nawet otwierać i zamykać bramy.

Odbiorniki, które bezpośrednio sterują wybranymi urządzeniami, są umieszczone w obudowach, pozwalających na prosty montaż w puszkach podtynkowych. Jedynym warunkiem jest, żeby taka puszka była pogłębiona, żeby mogła zmieścić się na przykład pod tradycyjny łącznik. Decydując się bowiem na rozwiązanie F&Wave, nie musimy rezygnować z możliwości włączania urządzeń za pośrednictwem tradycyjnych łączników.

Ciekawą zaletą systemu F&Wave jest możliwość retransmisji sygnału. Oznacza to, że sygnał wysłany z pilota, przekazywany jest przez kolejne odbiorniki. Zdecydowanie poprawia to zasięg całego systemu. Jednak co do zasady na otwartym terenie zasięg pilota między jednym odbiornikiem to 100m.


Dane techniczne producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

temperatura pracy [°C]
-25 do +65
ilość modułów
1
opis dodatkowy
przeciążalność wyjścia: 250 W
napięcie znamionowe [V]
230
stopień szczelności
IP20
sposób montażu
na szynę TH-35
rodzaj produktu
ściemniacze
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty