Dwukanałowy sterownik LED FW-LED2D F&Wave F&F

134,81 zł Brutto /szt.
1402950

Dostępna ilość: 10
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Dwukanałowy sterownik FW-LED2D,  pozwala sterować niezależnie dwoma osobnymi źródłami światła LED zasilanymi napięciem 12V w ramach systemu F&Wave. Można sterować żarówkami LED 12V z opcją ściemniania oraz paskami LED 12V.

Sterownik FW-LED2D posiada opcję tak zwanego miękkiego startu, czyli powolnego rozjaśniania i przygaszania sterowanego źródła światła.

Poza sterowaniem radiowym z 8 nadajników, umożliwiają sterowanie oświetleniem LED za pomocą tradycyjnych łączników monostabilnych, czyli dzwonkowych.

Dedykowany do montażu na szynie TH-35. Zajmuje 1 miejsce modułowe.

F&Wave to seria produktów stworzonych przez polską firmę F&F. F&Wave, to rozwiązanie pozwalające na bezprzewodowe sterowanie różnego rodzaju odbiornikami za pomocą dedykowanych nadajników w formie pilota lub łącznika bateryjnego. Sprawdzi się w planowaniu prostej i niedrogiej automatyki domowej. Dzięki zastosowaniu produktów tej serii można drogą radiową włączać i wyłączać oświetlenie, pompy, fontanny, wentylatory, czy nawet otwierać i zamykać bramy.

Odbiorniki, które bezpośrednio sterują wybranymi urządzeniami, są umieszczone w obudowach, pozwalających na prosty montaż w puszkach podtynkowych. Jedynym warunkiem jest, żeby taka puszka była pogłębiona, żeby mogła zmieścić się na przykład pod tradycyjny łącznik. Decydując się bowiem na rozwiązanie F&Wave, nie musimy rezygnować z możliwości włączania urządzeń za pośrednictwem tradycyjnych łączników.

Ciekawą zaletą systemu F&Wave jest możliwość retransmisji sygnału. Oznacza to, że sygnał wysłany z pilota, przekazywany jest przez kolejne odbiorniki. Zdecydowanie poprawia to zasięg całego systemu. Jednak co do zasady na otwartym terenie zasięg pilota między jednym odbiornikiem to 100m. 

Dane techniczne producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

temperatura pracy [°C]
-25 do +65
ilość modułów
1
częstotliwość
868 MHz
opis dodatkowy
Element wykonawczy: tranzystor
napięcie znamionowe [V]
12
stopień szczelności
IP20
sposób montażu
na szynę TH-35
rodzaj produktu
sterownik
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty