Nadajnik sterowania radiowego dopuszkowy FW-RC4-AC F&Wave F&F

108,71 zł Brutto /szt.
1402060

Ostatnie sztuki: 1
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Nadajnik FW-RC4-AC to urządzenie należące do serii sterowania radiowego F&Wave. Dzięki nadajnikowi, można bezprzewodowo sterować różnego rodzaju urządzeniami za pomocą zwykłych łączników oraz za pomocą pilotów i łączników bezprzewodowych.

Nadajnik FW-RC4-AC pozwala na obsłużenie 4 osobnych przycisków. W zależności od zastosowanych odbiorników, może spełniać różne funkcje:

- najprostszą - włącz i wyłącz z wykorzystaniem łączników bistabilnych, czyli tradycyjnych, dwupozycyjnych łączników światła z odbiornikami: FW-R1P, FW-R1D, FW-R2P, FW-R2D, FW-D1P, FW-D1D, FW-LED2P, FW-LED2D;
- podnieś / zasłoń roletę z odbiornikami: FW-STR1P, FW-STR1D;
- ściemnij lub rozjaśnij światło z odbiornikami: FW-D1P, FW-D1D, FW-LED2P, FW-LED2D;

Ponieważ do nadajnika FW-RC4-AS można podłączyć dowolną ilość odbiorników, może być też wykorzystany jako wyłącznik centralny. Odpowiednio zaprogramowane wejście S1, pozwala na jednoczesne wyłączenie wszystkich odbiorników i zasłonięcie wszystkich rolet. Natomiast wejście S2 pozwala na jednoczesne włączenie i otwarcie.

Nadajnik przeznaczony jest do montażu w pogłębionych puszkach o średnicy 60mm.

F&Wave to seria produktów stworzonych przez polską firmę F&F. F&Wave, to rozwiązanie pozwalające na bezprzewodowe sterowanie różnego rodzaju odbiornikami za pomocą dedykowanych nadajników w formie pilota lub łącznika bateryjnego. Sprawdzi się w planowaniu prostej i niedrogiej automatyki domowej. Dzięki zastosowaniu produktów tej serii można drogą radiową włączać i wyłączać oświetlenie, pompy, fontanny, wentylatory, czy nawet otwierać i zamykać bramy.

Odbiorniki, które bezpośrednio sterują wybranymi urządzeniami, są umieszczone w obudowach, pozwalających na prosty montaż w puszkach podtynkowych. Jedynym warunkiem jest, żeby taka puszka była pogłębiona, żeby mogła zmieścić się na przykład pod tradycyjny łącznik. Decydując się bowiem na rozwiązanie F&Wave, nie musimy rezygnować z możliwości włączania urządzeń za pośrednictwem tradycyjnych łączników.

Ciekawą zaletą systemu F&Wave jest możliwość retransmisji sygnału. Oznacza to, że sygnał wysłany z pilota, przekazywany jest przez kolejne odbiorniki. Zdecydowanie poprawia to zasięg całego systemu. Jednak co do zasady na otwartym terenie zasięg pilota między jednym odbiornikiem to 100m.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

temperatura pracy [°C]
-25 do +65
wymiary [mm]
43x48x20
napięcie znamionowe [V]
230
stopień szczelności
IP20
sposób montażu
dopuszkowy
rodzaj produktu
nadajnik
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty