Radiowy przekaźnik bistabilny dopuszkowy pojedynczy FW-R1P F&Wave F&F

116,24 zł Brutto /szt.
1402062

Dostępna ilość: 6
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Radiowy przekaźnik bistabilny FW-R1P, jest to przekaźnik z linii F&Wave. Sterować przekaźnikiem można drogą radiową za pomocą nadajników serii F&Wave lub tradycyjnymi łącznikami monostabilnymi (dzwonkowymi). Za pomocą przekaźnika sterować można dowolnym urządzeniem zasilanym prądem o napięciu 230V.

Przekaźnik FW-R1P posiada jeden kanał, więc sterować niezależnie można jednym urządzeniem. Bistabilność przekaźnika oznacza, że można na nim uzyskać dwa stany - styk zwarty oraz rozwarty.

Obciążenie na separowanym styku wyjściowym nie może przekroczyć 8A.

Przekaźnik jest w obudowie, o maksymalnej szerokości 48mm, co oznacza, że może być montowany w puszkach podtynkowych.

F&Wave to seria produktów stworzonych przez polską firmę F&F. F&Wave, to rozwiązanie pozwalające na bezprzewodowe sterowanie różnego rodzaju odbiornikami za pomocą dedykowanych nadajników w formie pilota lub łącznika bateryjnego. Sprawdzi się w planowaniu prostej i niedrogiej automatyki domowej. Dzięki zastosowaniu produktów tej serii można drogą radiową włączać i wyłączać oświetlenie, pompy, fontanny, wentylatory, czy nawet otwierać i zamykać bramy.

Odbiorniki, które bezpośrednio sterują wybranymi urządzeniami, są umieszczone w obudowach, pozwalających na prosty montaż w puszkach podtynkowych. Jedynym warunkiem jest, żeby taka puszka była pogłębiona, żeby mogła zmieścić się na przykład pod tradycyjny łącznik. Decydując się bowiem na rozwiązanie F&Wave, nie musimy rezygnować z możliwości włączania urządzeń za pośrednictwem tradycyjnych łączników.

Ciekawą zaletą systemu F&Wave jest możliwość retransmisji sygnału. Oznacza to, że sygnał wysłany z pilota, przekazywany jest przez kolejne odbiorniki. Zdecydowanie poprawia to zasięg całego systemu. Jednak co do zasady na otwartym terenie zasięg pilota między jednym odbiornikiem to 100m.


Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

temperatura pracy [°C]
-25.....+65
wymiary [mm]
48x43x20
napięcie znamionowe [V]
230
stopień szczelności
IP20
sposób montażu
dopuszkowy
pobór mocy [W]
025 / 06
prąd maksymalny [A]
8
rodzaj produktu
przekaźnik
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty