Pilot sterowania radiowego 10-przyciskowy FW-RC10 czarny F&Wave F&F

131,03 zł Brutto /szt.
1402077

Dostępna ilość: 5
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Pilot FW-RC10 F&Wave to największy pilot do sterowania wszystkimi odbiornikami serii F&Wave. Posiada 10 przycisków i można nim sterować dowolną ilością odbiorników.

Do każdego z przycisków FW-RC10 należy przypisać odpowiednią funkcję. Po zaprogramowaniu pilota możemy sterować następującymi modułami F&Wave:
- sterowniki rolet i żaluzji: FW-STR1P, FW-STR1D, FW-STR1P-P, FW-STR1D-P,
- sterowniki źródeł światła: FW-R1P, FW-R1D, FW-R2P, FW-R2D, FW-D1P, FW-D1D, FW-LED2P, FW-LED2D,
- sterowniki źródeł światła z możliwością regulacji jasności świecenia:  FW-D1P, FW-D1D, FW-LED2P, FW-LED2D.

F&Wave to seria produktów stworzonych przez polską firmę F&F. F&Wave, to rozwiązanie pozwalające na bezprzewodowe sterowanie różnego rodzaju odbiornikami za pomocą dedykowanych nadajników w formie pilota lub łącznika bateryjnego. Sprawdzi się w planowaniu prostej i niedrogiej automatyki domowej. Dzięki zastosowaniu produktów tej serii można drogą radiową włączać i wyłączać oświetlenie, pompy, fontanny, wentylatory, czy nawet otwierać i zamykać bramy.

Odbiorniki, które bezpośrednio sterują wybranymi urządzeniami, są umieszczone w obudowach, pozwalających na prosty montaż w puszkach podtynkowych. Jedynym warunkiem jest, żeby taka puszka była pogłębiona, żeby mogła zmieścić się na przykład pod tradycyjny łącznik. Decydując się bowiem na rozwiązanie F&Wave, nie musimy rezygnować z możliwości włączania urządzeń za pośrednictwem tradycyjnych łączników.

Ciekawą zaletą systemu F&Wave jest możliwość retransmisji sygnału. Oznacza to, że sygnał wysłany z pilota, przekazywany jest przez kolejne odbiorniki. Zdecydowanie poprawia to zasięg całego systemu. Jednak co do zasady na otwartym terenie zasięg pilota między jednym odbiornikiem to 100m.


Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
czarny
temperatura pracy [°C]
-25 do +50
wymiary [mm]
44x149x44
częstotliwość
868 MHz
rodzaj baterii
2032 (litowa)
sposób zasilania
bateryjne
rodzaj produktu
pilot
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty