Przekaźnik Wi-Fi do puszki 230V SWITCH & ENERGY Wi-R1S1-P FOX F&F

170,49 zł Brutto /szt.
1402136

Dostępna ilość: 5
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Przekaźnik Wi-Fi do puszki 230V SWITCH & ENERGY Wi-R1S1-P FOX F&F. Nowoczesny 1-kanałowy przekaźnik na 230 V, z funkcją monitorowania parametrów sieci. Przekaźnik Wi-Fi SWITCH & ENERGY montowany jest w puszce fi60 pod gniazdkiem lub włącznikiem. Pozwala włączyć i monitorować przez sieć WiFi podłączone urządzenie elektryczne - napięcie, prąd, moc, zużycie energii. Za jego pomocą można uruchamiać większość domowych sprzętów. Zamontowany pod włącznikiem światła daje możliwość sterowania pojedynczym obwodem oświetlenia. Przekaźnik sterowany przez Wi-Fi współpracuje z wyłącznikami klasycznymi oraz dzwonkowymi.

Pracuje z osprzętem o znamionowej obciążalności 10A i maksymalnej obciążalności 16A. Daje możliwość podłączenia lokalnego przycisku sterującego i ustawienie pełnionej przez niego funkcji. Pozwala na monitorowanie parametrów sieci: napięcie, prąd, moc (czynna i bierna), energia (czynna i bierna). Sterowanie odbiornikiem odbywa się za pomocą aplikacji mobilnej (na Android lub iOS) i programatorów czasowych. Posiada wbudowany zegar z podtrzymaniem zasilania oraz własna kopia programu pracy.

Dzięki temu przekaźnik Wi-Fi SWITCH&ENERGY działa poprawne również bez połączenia z siecią Wi-Fi. Obsługa REST API umożliwia integrację sterownika z innymi systemami automatyki domowej. Ma wbudowane zabezpieczenie termiczne.


Polecamy film F&F dotyczący SWITCH & ENERGY:

FOX to nowoczesny system sterowania Wi-Fi jest prosty w instalacji, oferuje wiele możliwości system bezprzewodowej automatyki domowej. Sterowanie przez aplikację, w tym również sterownia głosowe dzięki asystentowi Google. Po prostej konfiguracji system daje możliwość sterowania oświetleniem, roletami, automatami do bram, czy nawet podlewania ogrodu.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

temperatura pracy [°C]
od 0 do +45
wymiary [mm]
48x43x20
częstotliwość
radia 2.4 GHz
napięcie znamionowe [V]
85 - 5 AC
Parametry
Transmisja Wi-Fi. Moc radia (IEEE 802.11n) poniżej 13dB
stopień szczelności
IP20
sposób montażu
w puszce podtynkowej fi 60 mm
prąd znamionowy AC-1 [A]
10A
pobór mocy [W]
czuwanie 1.2W praca 2W
rodzaj zacisku
śrubowy 2.5 mm2
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty