Sterownik rolet Wi-Fi 230V Wi-STR1S2-P SHUTTER FOX F&F

161,89 zł Brutto /szt.
1402139

Dostępna ilość: 10
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Sterownik rolet Wi-Fi 230V Wi-STR1S2-P SHUTTER FOX F&F. Dopuszkowy sterownik WiFi rolet z silnikiem 230 V o obciążalności do 320 W. SHUTTER  to dopuszkowy sterownik rolet WiFi  z możliwością płynnego sterowania lamelami. Dzięki funkcji aktywnego pomiaru mocy nie jest konieczna ręczna kalibracja czasów ruchu rolety.

Aplikacja pozwala na realizację  szybkich kroków tj. podnieś/ opuść oraz ustawianie kąta lameli żaluzji na -90, 0, 90 stopni. W przypadku żaluzji - po ich opuszczeniu lub uniesieniu, sterownik ustawia lamele do kąta, w jakim lamele znajdowały się chwilę wcześniej. To bardzo wygodne rozwiązanie, nie wymagające ustawiania nachylenia lameli za każdym razem. Do ustawiania zadanego poziomu otwarcia rolety i nachylenia lamelek służy aplikacja mobilna i programatory czasowe

Oferowany w naszym sklepie elektrycznym model sterownika żaluzjowego Wi-STR1S2-P SHUTTER FOX – pozwala na lokalne podłączenie 1 lub 2 przycisków do bezpośredniego sterowania pracą rolety.

Wbudowany w sterownik Wi-Fi do rolet zegar z podtrzymaniem zasilania oraz własna kopia programu pracy gwarantują poprawne działanie również bez połączenia z siecią Wi-Fi. Obsługa REST API umożliwia integrację sterownika wifi rolet  z innymi systemami automatyki domowej.

Sterownik rolet Shutter pozwala na elektryczne zabezpieczenie silnika rolety. Posiada również wbudowane zabezpieczenie termiczne. Tego typu urządzenie jest niezwykle proste w montażu – pozwala na ułożenie go w niewielkiej puszcze elektrycznej fi60.


Polecamy film F&F dotyczący FOX SHUTTER:FOX to prosty w instalacji system sterowania Wi-Fi - oferuje wiele możliwości system bezprzewodowej automatyki domowej. Sterowanie przez aplikację (na urządzenia z systemem Android i iOS), w tym również sterownia głosowe dzięki asystentowi Google. Po prostej konfiguracji system daje możliwość sterowania oświetleniem, roletami, automatami do bram, czy nawet podlewania ogrodu.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

dopuszczalne obciążenie
320W
temperatura pracy [°C]
od 0 do +45
wymiary [mm]
48x43x20
częstotliwość
radia 2.4 GHz
napięcie znamionowe [V]
85 - 5 AC
Parametry
Transmisja Wi-Fi. Moc radia (IEEE 802.11n) poniżej 13dB
stopień szczelności
IP20
sposób montażu
w puszce podtynkowej fi 60 mm
prąd znamionowy AC-3 [A]
1.25
prąd znamionowy AC-1 [A]
5
pobór mocy [W]
czuwanie 1.2W praca 2.2W
rodzaj zacisku
śrubowy 2.5 mm2
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty