Sterownik Wi-Fi do bramy i furtki Wi-TO2S2-G GATE FOX F&F

220,79 zł Brutto /szt.
1402141

Dostępna ilość: 5
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Sterownik Wi-Fi do bramy i furtki Wi-TO2S2-G GATE FOX F&F. To 2-kanałowy sterownik do pracy z 2 bramami lub 1 bramą i 1 furtką. Sterownik Wi-Fi do bram przeznaczony do integracji z dowolną automatyką napędów bram wjazdowych i garażowych (z wyjątkiem bram rolowanych). Doskonale sprawdzi się jednak w przypadku bram przesuwnych lub bram skrzydłowych. Świetnie sprawdzi się np. w operowaniu bramą czy furtką domu jednorodzinnego.

Gate Fox w kolorze szarym pozwala określić statusy urządzeń brama zamknięta, brama otwarta. Z uwagi na architekturę systemu Wi-Fi sterowanie bramy może odbywać się za pośrednictwem chmury lub tylko lokalnie poprzez Wi-Fi, czy bluetooth.

Dla poprawy siły sygnału moduł sterownik Wi-TO2S2-G został wyposażony w zewnętrzną antenę. Hermetyczna obudowa sterownika Wi-Fi do bram gwarantuje niezakłóconą pracę sterownika na zewnątrz.

Model ten obsługuje 2 wejścia lokalne, które umożliwiają:
- otwieranie/zamykanie bramy lub furtki
- podłączenie czujników otwarcia/zamknięcia bramy lub furtki

Obsługa REST API umożliwiaj integrację sterownika również z innymi systemami automatyki domowej. Wygodny montaż w puszce instalacyjnej o średnicy fi 60 mm.


Polecamy film F&F dotyczący FOX GATE:FOX to prosty w instalacji system sterowania Wi-Fi - oferuje wiele możliwości system bezprzewodowej automatyki domowej. Sterowanie przez aplikację, w tym również sterownia głosowe dzięki asystentowi Google. Po prostej konfiguracji system daje możliwość sterowania oświetleniem, roletami, automatami do bram, czy nawet podlewania ogrodu.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
szary
temperatura pracy [°C]
od -20 do +55
wymiary [mm]
42x89x31
częstotliwość
radia 2.4 GHz
napięcie znamionowe [V]
9 - 30 DC
Parametry
Transmisja Wi-Fi. Moc radia (IEEE 802.11n) poniżej 13dB
stopień szczelności
IP65
sposób montażu
natynkowy
prąd znamionowy AC-1 [A]
mniej niż 20 mA
pobór mocy [W]
czuwanie 1.2W praca 1.5W
rodzaj zacisku
samozaciskowe 0.14 - 0.5 mm2
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty