Pilot 8-kanałowy P-256/8 Exta Free ZAMEL

109,83 zł Brutto /szt.
1403204

Ostatnie sztuki: 2
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Pilot 8-kanałowy P-256/8 dedykowany jest do bezprzewodowej obsługi urządzeń należących do systemu EXTA FREE. 8 kanałów oznacza, że pilotem jesteśmy w stanie obsłużyć nawet 8 urządzeń i do każdego z urządzeń dopasować można jeden, osobny przycisk na pilocie.
Pilot P-256/8 ZAMEL ma zasięg 300m. Jeśli jednak odległość 300m jest niewystarczająca, lub w pomieszczeniach występują liczne przeszkody istotnie zmniejszające zasięg pilota, zastosować można retransmiter sygnału Zamel RTN-01.
Sam pilot zbudowany jest bardzo ergonomicznie. Posiada smukłą obudowę z gumowymi wykończeniami oraz przyciskami. Dzięki temu nie wyślizguje się z dłoni oraz chroniony jest przed uszkodzeniami związanymi na przykład z upadkiem pilota. Dodatkowo na pilocie znajdują się podświetlenia diodami LED, które potwierdzają działanie pilota (włączają się, gdy pilot transmituje fale radiowe) oraz informują o stanie baterii.
Pilotem sterować można urządzeniami takimi jak oświetlenie, brama garażowa, rolety, bramy wjazdowe, itp.  Można również jednocześnie włączać i wyłączać dowolną ilość  odbiorników EXTA FREE (jednocześnie podłączone do tego samego kanału), wymaga to jednak wcześniejszego sparowania odbiorników EXTA FREE z danym przyciskiem pilota.

ZAMEL to producent sterowania oświetleniem, systemów domofonowych i dzwonków, systemów bezpieczeństwa, sterowania radiowego, czy automatyki budynkowej. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można m.in. dzwonki, domofony, automaty schodowe, przekaźniki czasowe na szynę DIN, przekaźniki bistabilne, czy wyłączniki zmierzchowe Zamel.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

częstotliwość
868 MHz
stopień szczelności
IP20
sposób zasilania
bateria CR2032
rodzaj produktu
pilot
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej
�atwe zwroty