Radiowy wyłącznik sieciowy RWS-311C/Z Exta Free ZAMEL

428,38 zł Brutto /szt.
1405217

Ostatnie sztuki: 1
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Radiowy wyłącznik sieciowy RWS-311C/Z, firmy ZAMEL. Ten 4-kanałowy radiowy wyłącznik sieciowy służy do zdalnego sterowania różnego rodzaju urządzeniami elektrycznymi takimi jak: lampy, rolety okienne, silniki, napędy bram, pompy, oświetlenie ogrodowe, itp. Model RWS-311C/Z współpracuje z bezprzewodowym systemem EXTA FREE. Transmisja danych odbywa się na częstotliwości 868,32 MHz. Dzięki EXTA FREE całym systemem można sterować z poziomu smartfona lub tabletu, przez aplikację mobilną.

Atutem RWS-311C/Z jest jego hermetyczne obudowa (IP65), dzięki której może być montowany również na zewnątrz pomieszczeń i pracować w trudnych warunkach atmosferycznych. Wyłącznik RWS-311C/Z zasilany jest bezpośrednio z sieci 230 V AC. Posiada cztery wyjścia przekaźnikowe o układzie styków NO. RWS-311C/Z pozwala na sterowanie max. 4 obwodami elektrycznymi. W przypadku zestawu RWS-311C/Z w komplecie z wyłącznikiem znajduje się pilot 4-przyciskowy P-257/4. Do odbiornika, można przypisać także inne nadajniki (maksymalnie 113). Model ten przystosowany jest do pracy ciągłej, w dużym zasięgu (do 350 m w terenie otwartym).

ZAMEL to wysokiej klasy specjalista w dziedzinie sterowania oświetleniem, systemów domofonowych i dzwonków, systemów bezpieczeństwa, sterowania radiowego, czy automatyki budynkowej. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można m.in. dzwonki, domofony, automaty schodowe, przekaźniki czasowe na szynę DIN, przekaźniki bistabilne, czy wyłączniki zmierzchowe Zamel.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

temperatura pracy [°C]
-20 do +50
klasa ochrony
II
wymiary [mm]
157x82x55
częstotliwość
868,32 MHz
napięcie znamionowe [V]
230
stopień szczelności
IP65
sposób montażu
natynkowy
zasięg działania [m]
250
rodzaj produktu
wyłącznik
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej
�atwe zwroty