Zasilacz LED 24W 12VDC IP20 gniazdkowy 411753 Lightech

21,57 zł Brutto /szt.
165619

Dostępna ilość: 1000
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Zasilacz LED 24W 12VDC IP20 gniazdkowy 411753 Lightech. Zasilacz gniazdkowy IP20 - zasilacz impulsowy prądu stałego stabilizowany, stosowany do systemów oświetleń LED, taśm LED, sprzętu RTV i innych urządzeń zasilanych napięciem stałym 12V. Dedykowany do taśm LED oraz do każdego innego urządzenia wymagającego napięcia stałego 12V. Pasuje do wszystkich zestawów taśm LED, wymagających tego typu zasilacza. Transformator 230/12V.

Zobacz także pozostałe zasilacze LED 12V.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

moc [W]
24
kolor
czarny
temperatura pracy [°C]
-25 do +45
wymiary [mm]
82x32x45
inne
prąd wyjściowy: 2A, zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe
stopień szczelności
IP20
wyjście zasilania
12V DC
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

LIGHTECH

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać.

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

�atwe zwroty