Zasilacz LED 24W 230V 12V IP20 gniazdkowy Lightech

20,47 zł

20.4672
brutto/szt. Dla elektryków.pl

165619

Dodaj do listy życzeń

 Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

Zasilacz LED 24W 230V 12V IP20 gniazdkowy Lightech

Zasilacz LED 24W 230V 12V IP20 gniazdkowy Lightech

Odbiorca: :

* Pola wymagane

  lub  Anuluj

opis

Zasilacz LED 24W 230V 12V IP20 gniazdkowy, marki Lightech. Zasilacz gniazdkowy IP20 - zasilacz impulsowy prądu stałego stabilizowany, stosowany do systemów oświetleń LED, taśm LED, sprzętu RTV i innych urządzeń zasilanych napięciem stałym 12V. Dedykowany do taśm LED oraz do każdego innego urządzenia wymagającego napięcia stałego 12V. Pasuje do wszystkich zestawów taśm LED, wymagających tego typu zasilacza. Transformator 230/12V.

Dane techniczne

Moc [W] 24
Wymiary dł x szer x wys [mm] 82x32x45
Stopień szczelności IP20
Wyjście zasilania 12V DC
Inne prąd wyjściowy: 2A, zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe

PRODUKTY POWIĄZANE - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać. 

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

PROMOCJA