Wysięgnik 1-ramienny 1,5m fi60 Lightech

Wysięgnik 1-ramienny 1,5m fi60 Lightech

168,51 zł Brutto /szt.
181853

Dostępny

Opis

Wysięgnik 1-ramienny 1,5m fi60, marki Lightech. Wysięgnik gięty do słupów oświetleniowych, służący do zamocowania oprawy oświetleniowej. Wykonany ze stali element doskonale sprawdzi się w montażu oświetlenia dróg, ścieżek, placów magazynowych, czy parkingów. 
Wymiary wysięgnika to 1500x600x10 mm. 

Dane techniczne

wymiary dł x szer x wys [mm]
1500x600x10
waga [kg]
8
rodzaj materiału
stal
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

LIGHTECH

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać.

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie
�atwe zwroty