Wyłącznik nadprądowy C 4A 1P xPole Home PL6-C4/1 286529 Eaton

Wyłącznik nadprądowy C 4A 1P xPole Home PL6-C4/1 286529 Eaton

24,06 zł Brutto /szt.
1820981

Dostępna ilość: 9
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Wyłącznik nadprądowy C 4A 1P xPole Home PL6-C4/1 286529 Eaton. Wyłączniki nadprądowe serii xPole Home firmy Eaton Electric przeznaczone są do zabezpieczania obwodów elektrycznych przez skutkami przeciążeń i zwarć. Model 286529 posiada charakterystykę czasową C oraz prąd znamionowy 4A. Stosowany do ochrony kabli i przewodów urządzeń o większym prądzie rozruchowym (silniki, zespoły lamp, itp.). Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z EN 60898: 6 kA.

Najważniejszą zaletą wyłączników nadprądowych w przeciwieństwie do tradycyjnych wkładek bezpiecznikowych - jest możliwość wielokrotnego ich użycia. O przewadze nad wkładkami topikowymi decyduje również wysoka czułość działania.
PL6-C4/1 to eska 1-polowa, do montażu na szynie TH-35. Model 1-biegunowy, maksymalny przekrój przewodów 25mm2. Przeznaczony do pracy z napięciem 230V.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Seria xPole Home to seria produktów przeznaczonych do nowoczesnych budynków, gwarantująca najwyższą niezawodność i bezpieczeństwo. xPole Home to seria obejmująca całą gamę wyłączników nadprądowych, kombinowanych i różnicowoprądowych, została opracowana z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie i efektywności projektowania. Produkty xPole Nome mają podwójne zaciski przyłączeniowe windowe i szynowe oraz klips mocujący do szybkiego montażu na szynie TH35. Pozwalają na zasilanie aparatur z góry lub z dołu.
W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można m.in. takie produkty EATON, jak elementy aparatury sterowniczej, rozłączniki bezpiecznikowe, lampki sygnalizacyjne, wyłączniki silnikowe, ograniczniki przepięć, styczniki mocy, rozdzielnice, czy wyłączniki i rozłączniki mocy.

Dane techniczne

ilość modułów
1
napięcie znamionowe [V]
230
charakterystyka
C
prąd znamionowy [A]
4
sposób montażu
na szynę TH-35
wytrzymałość zwarciowa [kA]
6
liczba biegunów
1
maksymalny przekrój przewodów [mm2]
25
ilość faz
1
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty