Wyłącznik nadprądowy 1P C 16A 6kA AC K60N A9K02116 Schneider Electric

14,75 zł Brutto /szt.
1840010

Dostępna ilość: 48
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Wyłącznik nadprądowy 1P C 16A 6kA AC K60N A9K02116 Schneider Electric - ochrona Twojej instalacji na najwyższym poziomie.

Wyłącznik nadprądowy 1P C 16A z serii K60N marki Schneider Electric to niezawodne i efektywne rozwiązanie do zabezpieczania instalacji elektrycznych przed przeciążeniami i zwarciami. Zapewniając zaawansowaną ochronę, ten wyłącznik nadprądowy jest kluczowym elementem każdej instalacji, dbając o bezpieczeństwo i niezawodność działania całego systemu.

Wyłącznik instalacyjny C16 Schneider Electric został zaprojektowany z myślą o najwyższych standardach bezpieczeństwa. Dzięki temu, Twoja instalacja jest chroniona przed nieprzewidzianymi przeciążeniami i zwarciami, co minimalizuje ryzyko uszkodzeń i zapewnia spokój ducha podczas użytkowania.

Z nominalnym prądem znamionowym 16A oraz zdolnością przerwania prądu na poziomie 6kA, wyłącznik K60N gwarantuje niezawodność działania nawet w wymagających warunkach eksploatacyjnych.

Prosta i intuicyjna konstrukcja produktu sprawia, że montaż jest szybki i nie wymaga specjalistycznych narzędzi czy umiejętności. Eska C16 została zaprojektowany tak, aby pasować do standardowych paneli i szaf rozdzielczych.

Bezpiecznik C16 wykonany jest z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje jego trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki zewnętrzne.

Wyłącznik nadprądowy 1P C 16A K60N A9K02116 Schneider Electric jest idealnym rozwiązaniem do zabezpieczania instalacji elektrycznych 1-fazowych w domach, biurach, obiektach przemysłowych oraz komercyjnych. Zapewnia optymalną ochronę dla różnorodnych aplikacji, od prostych domowych instalacji po skomplikowane systemy przemysłowe.

Wybierając wyłącznik nadprądowy Schneider Electric, inwestujesz w produkty o najwyższej jakości, które są cenione przez profesjonalistów na całym świecie. Dzięki zaawansowanej technologii i niezawodności, wyłącznik K60N A9K02116 gwarantuje, że Twoja instalacja będzie działać płynnie i bezpiecznie przez wiele lat.

Zadbaj o bezpieczeństwo swojej instalacji elektrycznej i wybierz wyłącznik nadprądowy 1P C 16A K60N A9K02116 Schneider Electric – solidność i niezawodność w jednym produkcie!

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

ilość modułów
1
napięcie znamionowe [V]
240
charakterystyka
C
prąd znamionowy [A]
16
sposób montażu
na szynę TH-35
wytrzymałość zwarciowa [kA]
6kA
liczba biegunów
1
ilość faz
1
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty