Gniazdo przyczepy 7-pinowe 12/24V aluminiowe OR-AE-1387 Orno

16,27 zł Brutto /szt.
1400058

Dostępna ilość: 5
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Gniazdo przyczepy 7-pinowe 12/24V aluminiowe OR-AE-1387 Orno to solidne i niezawodne rozwiązanie dla każdego użytkownika, który potrzebuje pewnego i trwałego połączenia elektrycznego między swoim pojazdem a przyczepą. To wysokiej jakości gniazdo wykonane z aluminium zapewnia bezpieczne przekazywanie sygnałów elektrycznych, co umożliwia komfortowe korzystanie z urządzeń elektrycznych w przyczepie podczas jazdy.

Główne cechy gniazda przyczepy OR-AE-1387:

1. Solidna konstrukcja aluminiowa: gniazdo zostało wykonane z wysokiej jakości aluminium, co gwarantuje jego wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu produkt jest trwały i niezawodny przez długi czas użytkowania.

2. Kompatybilność z różnymi pojazdami: gniazdo obsługuje napięcia 12V i 24V, co sprawia, że jest odpowiednie dla szerokiego zakresu pojazdów, w tym samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Zapewnia to wszechstronne zastosowanie i uniwersalność produktu. Idealnie pasuje do wtyczki 7-pinowej OR-AE-1385 Orno.

3. Stabilne połączenie 7-pinowe: gniazdo wyposażone jest w 7-pinowy układ połączeń, co zapewnia stabilne przekazywanie sygnałów elektrycznych między pojazdem a przyczepą. Pozwala to na bezpieczne korzystanie z urządzeń elektrycznych w przyczepie, takich jak oświetlenie czy sygnały hamowania. Umożliwia załączenie zasilania podstawowego układu oświetlenia kierunkowskazów, świateł przeciwmgielnych, oświetlenia tablicy rejestracyjnej, świateł pozycyjnych i stopu.

4. Łatwy montaż i obsługa: Gniazdo jest łatwe w montażu i podłączeniu, co umożliwia szybką instalację nawet dla osób bez specjalistycznej wiedzy technicznej. Ergonomiczny kształt ułatwia również jego obsługę. Wymiary gniazda to 70x70x50 mm.

Gniazdo przyczepy 7-pinowe 12/24V aluminiowe OR-AE-1387 Orno to solidne i niezawodne rozwiązanie, które zapewnia stabilne połączenie elektryczne między pojazdem a przyczepą. Dzięki wysokiej jakości wykonania i trwałej konstrukcji aluminiowej, możesz mieć pewność, że Twoje urządzenia elektryczne będą działały sprawnie i bezpiecznie podczas podróży.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
srebrny
wymiary [mm]
70x70x50
napięcie znamionowe [V]
12/24
rodzaj materiału
aluminium
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty