Wskaźnik napięcia jednobiegunowy 142mm WJN-2 E07MT-01010100203 Ergom

3,51 zł Brutto /szt.
12806844

Dostępna ilość: 67
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Wskaźnik napięcia jednobiegunowy 142mm WJN-2 E07MT-01010100203 Ergom. Zapewnienie bezpieczeństwa podczas prac instalacyjnych i serwisowych w obiektach elektrycznych to priorytet każdego profesjonalisty. Wskaźnik napięcia jednobiegunowy WJN-2 od renomowanej firmy Ergom to niezastąpione narzędzie, które znajdzie zastosowanie w każdym zestawie elektryka. Dzięki swojej funkcjonalności i wysokiej jakości wykonania, wskaźnik ten jest idealnym wyborem dla każdego, kto ceni sobie precyzję i bezpieczeństwo.

Wskaźnik WJN-2 pozwala na szybkie i precyzyjne określenie obecności napięcia w instalacji, dzięki czemu zwiększa bezpieczeństwo prac elektrycznych. Urządzenie to jest przystosowane do wykrywania napięć w zakresie 100-250 V AC, co sprawia, że jest niezwykle wszechstronne.

Obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego zapewnia wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz wpływy środowiska, co jest kluczowe w trudnych warunkach przemysłowych.

Długość całkowita tej popularnej neonówki wynosi 142 mm, co w połączeniu z ergonomicznym kształtem uchwytu gwarantuje komfort użytkowania nawet podczas długotrwałej pracy. Jego kompaktowe wymiary umożliwiają łatwe przechowywanie i transport. Długość części roboczej w tym modelu to 51mm, a szerokość części roboczej: 3mm. Wkrętak z neonówką do detekcji napięcia waży zaledwie 0,018 kg. Tego typu wkrętak neonowy należy do podstawowych elementów pracy każdego elektryka i elektroinstalatora. Z boku rękojeści posiada metalowy zaczep, dzięki czemu wskaźnik napięcia WHN-2 zaczepiony np. o kieszeń - nigdy nie powinien się zgubić.

Wskaźnik E07MT-01010100203 Ergom jest zgodny z europejskimi normami bezpieczeństwa (EN 61010), co potwierdza jego niezawodność i bezpieczeństwo w użytkowaniu.

Jest to narzędzie idealne dla elektryków pracujących w domach, biurach, a także w przemyśle – wszędzie tam, gdzie istotna jest szybka i efektywna diagnostyka obecności napięcia. 

Specyfikacja techniczna:
- Zakres napięć: 100-250 V AC
- Długość: 142 mm
- Normy: EN 61010
- Materiał: Wysokiej jakości tworzywo sztuczne

Wskaźnik napięcia WJN-2 jest szczególnie przydatny dla elektryków wykonujących prace montażowe, serwisowe lub konserwacyjne, gdzie szybka i bezbłędna identyfikacja napięcia ma kluczowe znaczenie dla efektywności pracy i bezpieczeństwa. Próbówka posiada optyczny wskaźnik ciągłości działania (lampka tląca). Kategoria bezpieczeństwa CAT II.

Wskaźnik napięcia jednobiegunowy WJN-2 marki Ergom to nie tylko narzędzie, ale również gwarancja bezpieczeństwa i niezawodności, które przydadzą się w każdej, nawet najbardziej wymagającej, sytuacji serwisowej. Wybierz profesjonalne rozwiązania, na które możesz polegać.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

waga [kg]
0,018
napięcie znamionowe [V]
100-250
długość [mm]
142
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty