Taśma uniwersalna 300 LED 3528 24W 12V 5m biała zimna LIGHTECH

Taśma uniwersalna 300 LED 3528 24W 12V 5m biała zimna LIGHTECH

15,53 zł Brutto /szt.
165714

Dostępny

Opis

Taśma uniwersalna 300 LED 3528 24W 12V 5m biała zimna LIGHTECH. Popularna taśma ledowa emitująca zimne światło LED. Pasek ledowy wyposażony jest na długości 5 metrów w 300 diod LED typu SMD3528. Dzięki temu tego typu taśma LED daje światło o strumieniu świetlnym 240lm/ 1 m. Temperatura barwowa tego modelu to 5500-6500K. Produkt przeznaczony jest do pracy z napięciem 12V, wymaga więc dodatkowo montażu zasilacza dedykowanego do LED (do kupienia osobno) o mocy min. odpowiadającej łącznej długości taśmy. Jeśli taśma będzie wykorzystana w całości 5m – to wówczas powinno się dobrać zasilacz 24W. Jeśli taśma LED będzie skrócona lub łączona z kolejną taśmą – wówczas konieczna będzie dobór zasilacza innej mocy. Ledowe taśmy tego typu można bowiem skracać - miejsca cięcia są zaznaczone na taśmie. Można je również łączyć w dłuższe odcinki. Model ma stopień szczelności IP20 – powinien być montowany w suchym otoczeniu, gdzie nie będzie narażony na wilgoć. Aby podnieść szczelność taśmy – można ją zamontować np. w profilu aluminiowym i zabezpieczyć profilem LED. Jeśli nie ma takiej potrzeby – można tego typu taśmę po prostu przykleić do podłoża.

Taśmy LED tego modelu nie są przeznaczone do pracy ze ściemniaczem, o czym warto pamiętać przed montażem. Taśma LED 24W daje światło o kącie 120 stopni. Producent Lightech gwarantuje działanie tego źródła światła LED na 20 000 h.

Dane techniczne producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

moc [W]
24
temperatura pracy [°C]
-20 do +55
klasa ochrony
III
wymiary dł x szer x wys [mm]
5000x8x3
opis dodatkowy
możliwość cięcia w miejscu oznaczonym nożyczkami
napięcie znamionowe [V]
12
strumień świetlny [lm]
240lm na 1 metr
rodzaj diody
SMD 3528
ilość diod
na metr: 60/ na taśmę: 300
stopień szczelności
IP63
współczynnik oddawania barw (Ra)
≥72
temperatura barwowa [K]
od 5500 do 6500
barwa światła
zimna
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

LIGHTECH

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać.

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie