Świetlówka LED szklana 60cm 850lm 4000K jednostronnie zasilana Lightech

Świetlówka LED szklana 60cm 850lm 4000K jednostronnie zasilana Lightech

8,03 zł Brutto /szt.
165922

Dostępny

Opis

Świetlówka LED szklana 60cm 850lm 4000K jednostronnie zasilana, marki Lightech. Świetlówki liniowe LED są bezpośrednim zamiennikiem standardowej świetlówki fluorescencyjnej. Zaletą tych świetlówek jest większa energooszczędność oraz dłuższy czas pracy. Nie wymagają statecznika. Napięcie podłącza się według schematu bezpośrednio do świetlówek. Przed wymianą tradycyjnych świetlówek na LED warto pamiętać, że oferowany model – w przeciwieństwie do jarzeniówek – jest jednostronnie zasilany. Produkt emituje przyjemne, białe światło.

Dane techniczne

moc [W]
9
temperatura pracy [°C]
-25 do +50
wymiary dł x szer x wys [mm]
Ø26x612
waga [kg]
0,135
napięcie znamionowe [V]
230
strumień świetlny [lm]
850
rodzaj trzonka
G13
stopień szczelności
IP20
temperatura barwowa [K]
4000
barwa światła
naturalna
sposób zasilania
jednostronnie zasialana
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

LIGHTECH

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać.

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie