Programator mechaniczny dobowy 24h B60-TSMF3 Bemko

18,79 zł Brutto /szt.
167320

Dostępna ilość: 18
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Programator mechaniczny dobowy 24h B60-TSMF3 marki Bemko to niezawodne i łatwe w obsłudze urządzenie, które umożliwia automatyczne sterowanie pracą różnych urządzeń elektrycznych. Idealny do domowych i komercyjnych zastosowań, zapewnia wygodę oraz oszczędność energii, dostosowując działanie sprzętu do Twojego codziennego harmonogramu.

Najważniejsze cechy produktu:
1. Intuicyjna obsługa – programator mechaniczny B60-TSMF3 umożliwia łatwe ustawienie cykli włączania i wyłączania urządzeń w ciągu doby. Pokrętło z wyraźnymi oznaczeniami pozwala na szybkie i precyzyjne ustawienie żądanego czasu pracy. Oferowany model wyposażony jest w tarczę obrotową z 96 zapadkami.
2. Dokładność i niezawodność – mechaniczny system sterowania zapewnia precyzyjne działanie i wysoką niezawodność, co jest kluczowe dla użytkowników, którzy potrzebują stałej kontroli nad pracą urządzeń elektrycznych.
3. Duża obciążalność – programator może obsługiwać urządzenia o maksymalnym prądzie obciążenia do 16A, co pozwala na szerokie zastosowanie, od lamp i ogrzewaczy po urządzenia AGD i sprzęt biurowy.

4. Napięcie zasilania – urządzenie pracuje na standardowym napięciu zasilania 230V/50Hz, co sprawia, że jest kompatybilne z większością instalacji elektrycznych w Polsce.
5. Wysoka jakość wykonania – programator jest solidnie wykonany z wytrzymałych materiałów, co gwarantuje długą żywotność i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz wpływ czynników zewnętrznych.
Programator mechaniczny dobowy B60-TSMF3 Bemko to doskonałe narzędzie do automatyzacji codziennych czynności. Umożliwia oszczędność energii, poprzez wyłączanie urządzeń w czasie, gdy nie są potrzebne, oraz zwiększa komfort użytkowania, eliminując konieczność ręcznego sterowania. Dzięki niemu, można precyzyjnie zarządzać czasem pracy urządzeń, co jest szczególnie przydatne w kontekście ogrzewania, oświetlenia czy zraszania ogrodu.

Programator mechaniczny b60-tsmf3 znajduje szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach:
- sterowanie oświetleniem domowym i zewnętrznym,
- zarządzanie pracą urządzeń grzewczych,
- automatyzacja systemów nawadniających w ogrodach,
- kontrola pracy sprzętu AGD i RTV,
- sterowanie urządzeniami biurowymi.

Programator mechaniczny dobowy 24h B60-TSMF3 Bemko to niezawodne i praktyczne urządzenie, które znacząco ułatwia zarządzanie czasem pracy różnych urządzeń elektrycznych. Dzięki intuicyjnej obsłudze, dużej obciążalności i wysokiej jakości wykonania, jest to produkt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zapraszamy do zakupu w naszym sklepie i przekonania się o wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
klasa ochrony
IP20
wymiary [mm]
150x80x65
inne
minimalny czas włączenia/wyłączenia wynoszący 15 min
napięcie znamionowe [V]
230
prąd znamionowy [A]
16
sposób montażu
do gniazda
rodzaj produktu
programator
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty