Łącznik pojedynczy podświetlany biały AW1L/11 Akord Kontakt-Simon

16,70 zł Brutto /szt.
123710

Dostępna ilość: 36
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Łącznik pojedynczy podświetlany AW1L/11 serii Simon Akord. Jest to jednoklawiszowy łącznik światła 10A w kolorze białym, podświetlany diodą LED – dzięki takiemu rozwiązaniu łącznik światła łatwiej znaleźć w ciemności. Model ten doskonale sprawdzi się jako włącznik światła w pokoju, na korytarzu, czy w biurze.
Seria Akord to podstawowa linia osprzętu monoblokowego w ofercie firmy Kontakt-Simon. Atutem tej serii jest stałe połączenie gniazd lub łączników w ramce wykończeniowej. Proste kształty i niezawodne mechanizmy zadowoliły już wielu odbiorców. Dodatkowo przystępna cena pozwala na wypełnienie rynku deweloperskiego.

Szczegółowe informacje producenta znaleźć można TUTAJ


UWAGA! W przypadku niektórych źródeł światła może pojawić się efekt migotania. Warto w takim wypadku zamontować w łączniku podświetlanym lub przycisku podświetlanym - KONDENSATOR DO LAMP LED. Pozwoli on wyeliminować uciążliwe żarzenie się lamp LED. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które można zastosować podczas montażu osprzętu, jak i domontować eliminatory rozbłysków we wcześniej zamontowanych wyłącznikach podświetlanych.

Dane techniczne

kolor
biały
waga [kg]
0,1
wymiary [mm]
90x80,5x37,5
napięcie znamionowe [V]
250
seria
Simon Akord
stopień szczelności
IP20
prąd znamionowy [A]
10
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj materiału
PC
rodzaj produktu
łączniki światła
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty