Przycisk dzwonek podświetlany biały AD1L/11 Akord Kontakt-Simon

17,07 zł Brutto /szt.
123713

Dostępna ilość: 27
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Łącznik zwierny dzwonek podświetlany AD1L/11 serii Akord Kontakt-Simon. Ten popularny przycisk dzwonkowy do drzwi dedykowany jest do montażu na klatkach schodowych, we wiatach domów, czy w korytarzach. Wykonany z tworzywa sztucznego w kolorze białym dzwonek do drzwi, jest dodatkowo wyposażony w podświetlenie LED, które pozwala w łatwy sposób odnaleźć przycisk dzwonka, nawet w ciemności. Łącznik AD1L/11 ma budowę monoblokową, a więc na stałe osadzony jest w pojedynczej, białej ramce. Dzwonki do drzwi AD1L/11 to popularne włączniki dzwonkowe, których klawisz po naciśnięciu – odskakuje do pozycji pierwotnej.

Seria Akord firmy Kontakt-Simon to podstawowa linia osprzętu monoblokowego w ofercie firmy Kontakt-Simon. Atutem tej serii jest stałe połączenie gniazd lub łączników w ramce wykończeniowej oraz niska cena osprzętu. Proste kształty i niezawodne mechanizmy zadowoliły już wielu odbiorców, również na rynku deweloperskim.

Szczegółowe informacje producenta znaleźć można TUTAJ

UWAGA!
W przypadku niektórych źródeł światła może pojawić się efekt migotania. Warto w takim wypadku zamontować w łączniku podświetlanym lub przycisku podświetlanym - KONDENSATOR DO LAMP LED. Pozwoli on wyeliminować uciążliwe żarzenie się lamp LED. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które można zastosować podczas montażu osprzętu, jak i domontować eliminatory rozbłysków we wcześniej zamontowanych wyłącznikach podświetlanych.

Dane techniczne

kolor
biały
waga [kg]
0,1
wymiary [mm]
90x80,5x37,5
napięcie znamionowe [V]
250
seria
Simon Akord
stopień szczelności
IP20
prąd znamionowy [A]
10
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj materiału
PC
rodzaj produktu
dzwonki
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty