Wprowadzone obostrzenia z powodu wirusa COVID-19 spowodowały reorganizację, która przekłada się na opóźnienia w wysyłkach - do 2 dni roboczych. Przepraszamy.

Łącznik zwierny dzwonek podświetlany biały AD1L/11 Akord Kontakt-Simon

Łącznik zwierny dzwonek podświetlany biały AD1L/11 Akord Kontakt-Simon

11,66 zł Brutto /szt.
123713

Dostępny

Opis

Łącznik zwierny dzwonek podświetlany AD1L/11 serii Akord Kontakt-Simon. Ten popularny przycisk dzwonkowy do drzwi dedykowany jest do montażu na klatkach schodowych, we wiatach domów, czy w korytarzach. Wykonany z tworzywa sztucznego w kolorze białym dzwonek do drzwi, jest dodatkowo wyposażony w podświetlenie LED, które pozwala w łatwy sposób odnaleźć przycisk dzwonka, nawet w ciemności. Łącznik AD1L/11 ma budowę monoblokową, a więc na stałe osadzony jest w pojedynczej, białej ramce. Dzwonki do drzwi AD1L/11 to popularne włączniki dzwonkowe, których klawisz po naciśnięciu – odskakuje do pozycji pierwotnej.

Seria Akord firmy Kontakt-Simon to podstawowa linia osprzętu monoblokowego w ofercie firmy Kontakt-Simon. Atutem tej serii jest stałe połączenie gniazd lub łączników w ramce wykończeniowej oraz niska cena osprzętu. Proste kształty i niezawodne mechanizmy zadowoliły już wielu odbiorców, również na rynku deweloperskim.

Szczegółowe informacje producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
wymiary dł x szer x wys [mm]
90x80,5x37,5
waga [kg]
0,1
napięcie znamionowe [V]
250
stopień szczelności
IP20
prąd znamionowy [A]
10
sposób montażu
podtynkowy
seria
Simon Akord
rodzaj materiału
PC
rodzaj produktu
dzwonki
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie