Gniazdo pojedyncze IP44 białe DGZ1BZ.01/11A Kontakt Simon54

22,23 zł Brutto /szt.
1233216

Dostępna ilość: 51
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Gniazdo pojedyncze hermetyczne IP44 z uziemieniem i przesłonami DGZ1BZ.01/11A serii Simon54. To wtyczkowe gniazdko z klapką i uszczelką do ramek wielokrotnych serii Simon54 i Simon54 Nature – ramki tej serii to nowoczesny design i ciekawe materiały typu szkło, drewno, beton, czy metal. Kontakt wykonany jest z tworzywa sztucznego, w kolorze białym, wyposażony jest w przezroczystą, przydymioną klapkę. Tego typu gniazdo hermetyczne dedykowane jest do montażu podtynkowego w takich pomieszczeniach, jak pralnia, łazienka, czy kuchnia. W tego typu pomieszczeniach panuje bowiem większa wilgotność i możliwość zachlapania, czy zabrudzenia kontaktu. Warto więc pomyśleć nad montażem tego typu gniazd IP44 Kontakt-Simon.

Gniazdo bryzgoszczelne Simon 54 z przydymioną klapką to idealny wybór do każdej łazienki i kuchni, z osprzętem w kolorze białym. Klapka, przesłony torów prądowych i uszczelka gwarantują - że zachlapanie, czy zakurzenie nie wpłyną negatywnie na mechanizm gniazda i nie spowodują zwarcia. To ważne w przestrzeniach tego typu.

Simon54 to seria o nowoczesnych kształtach i niezawodnych mechanizmach, których niewielkie rozmiary pozwalają na łatwe podłączenie przewodów oraz późniejsze umieszczenie osprzętu w puszkach instalacyjnych. Bogata linia kolorystyczna ramek zadowoli nawet najbardziej wymagających odbiorców. Kontakt-Simon to światowej klasy producent osprzętu elektrycznego. W naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można takie produkty Kontakt-Simon, jak gniazda, łączniki, czy ramki wykończeniowe m.in. serii Simon10, Simon54, Simon54 Nature, Simon Basic, czy Simon Akord.

Wymiary i dane producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
waga [kg]
0,1
wymiary [mm]
89x84x45
seria
Simon54
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj materiału
PC
rodzaj produktu
gniazda zasilania
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty