Gniazdo pojedyncze z uziemieniem data z kluczem czerwone DGD1.01/22 Kontakt Simon54

Gniazdo pojedyncze z uziemieniem data z kluczem czerwone DGD1.01/22 Kontakt Simon54

18,09 zł Brutto /szt.
1233246

Dostępna ilość: 80
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Gniazdo pojedyncze z uziemieniem i przesłonami, z data z kluczem czerwone DGD1.01/22 serii Simon54. Pozwala na podłączenie do sieci energetycznej jedynie uprawnionych użytkowników, których wtyczka posiada tzw. klucz data. Taki kontakt doskonale sprawdza się w biurach, miejscach pracy, urzędach, gdzie bezpieczeństwo danych jest kwestią priorytetową.
Czerwone gniazdko z kluczem data i uziemieniem Kontakt-Simon doskonale współgra z ramkami wielokrotnymi serii Simon54 i Simon54 Nature – ze szkła, drewna, metalu, czy betonu, które podkreślą ciekawym designem każde wnętrze.

Simon54 to seria o nowoczesnych kształtach i niezawodnych mechanizmach, których niewielkie rozmiary pozwalają na łatwe podłączenie przewodów oraz późniejsze umieszczenie osprzętu w puszkach instalacyjnych. Bogata linia kolorystyczna ramek zadowoli nawet najbardziej wymagających odbiorców. Kontakt-Simon to światowej klasy producent osprzętu elektrycznego. W naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można takie produkty Kontakt-Simon, jak gniazda, łączniki, czy ramki wykończeniowe m.in. serii Simon10, Simon54, Simon54 Nature, Simon Basic, czy Simon Akord.

Wymiary i dane producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
czerwony
wymiary [mm]
75x75x38
waga [kg]
0,1
seria
Simon54
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj materiału
PC
stopień ochrony
IP20
rodzaj produktu
gniazda zasilania
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty