Łącznik podwójny podświetlany kremowy DW5BL.01/41 Kontakt Simon54 RABATY

Łącznik podwójny podświetlany kremowy DW5BL.01/41 Kontakt Simon54

20,95 zł Brutto /szt.
1233037

Dostępna ilość: 10

Opis

Włącznik podwójny 10A DW5BL.01/41 serii Simon54. Jest to dwuklawiszowy łącznik świecznikowy w kolorze kremowym, który doskonale sprawdzi się jako włącznik światła w pokoju, na korytarzu, w miejscu pracy. Dodatkowym atutem tego modelu włącznika światła jest jego podświetlenie LED – dzięki czemu łatwiej znaleźć łącznik w ciemności. Taki włącznik Kontakt-Simon pozwala z jednego miejsca operować dwoma różnymi lampami. To bardzo popularne rozwiązanie, które pozwala zmniejszyć liczbę osprzętu na ścianie do niezbędnego minimum, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.
Łącznik podwójny wykończony może być ramkami serii Simon54 oraz Simon 54 Nature – drewniane, metalowe, szklane, czy betonowe.

Simon54 to seria o nowoczesnych kształtach i niezawodnych mechanizmach, których niewielkie rozmiary pozwalają na łatwe podłączenie przewodów oraz późniejsze umieszczenie osprzętu w puszkach instalacyjnych. Bogata linia kolorystyczna ramek zadowoli nawet najbardziej wymagających odbiorców. Kontakt-Simon to światowej klasy producent osprzętu elektrycznego. W naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można takie produkty Kontakt-Simon, jak gniazda, łączniki, czy ramki wykończeniowe m.in. serii Simon10, Simon54, Simon54 Nature, Simon Basic, czy Simon Akord.

Wymiary i dane producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
kremowy
wymiary [mm]
75x75x41
waga [kg]
0,1
napięcie znamionowe [V]
250
stopień szczelności
IP20
seria
Simon54
prąd znamionowy [A]
10
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj materiału
PC
rodzaj produktu
łączniki światła
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty