Przycisk dzwonek podświetlany kremowy CD1L.01/41 Kontakt Simon10

14,51 zł Brutto /szt.
1234830

Dostępna ilość: 10
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Podświetlany przycisk dzwonek 10A serii Simon10. To jednoklawiszowy przycisk dzwonkowy, który po naciśnięciu - wróci do pozycji wyjściowej). Popularny przycisk dzwonka CD1L.01/41 firmy Kontakt-Simon, w kolorze kremowym, doskonale sprawdza się w montażu wewnątrz budynków. Ze względu na swój podstawowy stopień ochrony IP20 – dedykowany jest do montażu na klatkach schodowych (jako dzwonek do mieszkania), czy w korytarzach. Dzwonki do drzwi serii Simon10 wymagają wykończenia ramką z tworzywa, tej samej serii.

Simon10 to ekonomiczna seria gniazd, łączników i ramek w kolorze białym i kremowym. Charakteryzuje ją nieprzewodzący prądu mostek wykonany z wysokiej jakości tworzywa, zapewniającego trwałość i elastyczność oraz bezpieczeństwo podczas prac montażowych. Kontakt-Simon to światowej klasy producent osprzętu elektrycznego. W naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można takie produkty Kontakt-Simon, jak gniazda, łączniki, czy ramki wykończeniowe m.in. serii Simon10, Simon54, Simon54 Nature, Simon Basic, czy Simon Akord.

Wymiary i dane producenta znaleźć można TUTAJ

UWAGA!
W przypadku niektórych źródeł światła może pojawić się efekt migotania. Warto w takim wypadku zamontować w łączniku podświetlanym lub przycisku podświetlanym - KONDENSATOR DO LAMP LED. Pozwoli on wyeliminować uciążliwe żarzenie się lamp LED. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które można zastosować podczas montażu osprzętu, jak i domontować eliminatory rozbłysków we wcześniej zamontowanych wyłącznikach podświetlanych.

Dane techniczne

kolor
kremowy
wymiary [mm]
77x77x42
napięcie znamionowe [V]
250
seria
Simon10
stopień szczelności
IP20
prąd znamionowy [A]
10
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj produktu
dzwonki
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty