Łącznik krzyżowy kremowy CW7.01/41 Kontakt Simon10

14,27 zł Brutto /szt.
1234820

Dostępna ilość: 15
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Łącznik krzyżowy kremowy CW7.01/41 Kontakt Simon10 Łącznik krzyżowy 10A - do ramek wielokrotnych serii Simon10. Jest to jednoklawiszowy przycisk światła w kolorze kremowym, który pozwala na włączenie światła. Co oznacza „łącznik krzyżowy”? Jeśli planujemy możliwość włączania i wyłączania jednego światła z 3 różnych punktów – ten łącznik wraz z łącznikiem schodowym doskonale spełnią tę funkcję. Oba te łączniki stworzą bowiem 3 punkty, z których operować będzie można jedną lampą.

Tego typu rozwiązanie doskonale sprawdza się na klatkach schodowych domów, na korytarzach, czy w pomieszczeniach, które wymagają możliwości włączania i wyłączania światła z kilku różnych miejsc.

Prosta, przyjemna stylistyka, w połączeniu z nowoczesną technologią produktów Kontakt-Simon sprawia, że tego typu łącznik w kolorze kremowym to jeden z najpopularniejszych modeli tej serii.

Łączniki krzyżowy CW7.01/41 doskonale wpasowuje się w ramki serii Simon10. Simon10 to ekonomiczna seria gniazd, łączników i ramek w kolorze białym i kremowym. Charakteryzuje ją nieprzewodzący prądu mostek wykonany z wysokiej jakości tworzywa, zapewniającego trwałość i elastyczność oraz bezpieczeństwo podczas prac montażowych. Kontakt-Simon to światowej klasy producent osprzętu elektrycznego. W naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można takie produkty Kontakt-Simon, jak gniazda, łączniki, czy ramki wykończeniowe m.in. serii Simon10, Simon54, Simon54 Nature, Simon Basic, czy Simon Akord.

Wymiary i dane producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
kremowy
waga [kg]
0,1
wymiary [mm]
77x77x42
napięcie znamionowe [V]
250
seria
Simon10
stopień szczelności
IP20
prąd znamionowy [A]
10
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj materiału
PC
rodzaj produktu
łączniki schodowe
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty