Do najbliższej wysyłki pozostało 1:14

 • Ostatnio przeglądane

 • Łącznik krzyżowy podświetlany biały CW7L.01/11 Kontakt Simon10 RABATY

  16,92 zł brutto/szt.

  1234821

  KONTAKT-SIMON

  Dodaj do listy życzeń

  UWAGA: ostatnie sztuki w magazynie!

   Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Łącznik krzyżowy podświetlany biały CW7L.01/11 Kontakt Simon10 RABATY

  Łącznik krzyżowy podświetlany biały CW7L.01/11 Kontakt Simon10 RABATY

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

  opis

  Łącznik krzyżowy 10A podświetlany do ramek wielokrotnych serii Simon10. Jest to jednoklawiszowy przycisk światła w kolorze białym, który pozwala na włączenie światła. Co oznacza „łącznik krzyżowy”? Jeśli planujemy możliwość włączania i wyłączania jednego światła z 3 różnych punktów – ten łącznik wraz z łącznikiem schodowym doskonale spełnią tę funkcję. Oba te łączniki stworzą bowiem 3 punkty, z których operować będzie można jedną lampą. Dodatkowo wyposażony jest w diodę LED, dzięki której łatwo odnaleźć łącznik na ścianie, nawet po ciemku.

  Tego typu rozwiązanie doskonale sprawdza się na klatkach schodowych domów, na korytarzach, czy w pomieszczeniach, które wymagają możliwości włączania i wyłączania światła z kilku różnych miejsc.

  Łączniki krzyżowy CW7L.01/11 doskonale wpasowuje się w ramki serii Simon10. Simon10 to ekonomiczna seria gniazd, łączników i ramek w kolorze białym i kremowym. Charakteryzuje ją nieprzewodzący prądu mostek wykonany z wysokiej jakości tworzywa, zapewniającego trwałość i elastyczność oraz bezpieczeństwo podczas prac montażowych. Kontakt-Simon to światowej klasy producent osprzętu elektrycznego. W naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można takie produkty Kontakt-Simon, jak gniazda, łączniki, czy ramki wykończeniowe m.in. serii Simon10, Simon54, Simon54 Nature, Simon Basic, czy Simon Akord.

  Wymiary i dane producenta znaleźć można TUTAJ

  Dane techniczne

  Kolorbiały
  Wymiary dł x szer x wys [mm]150x100x50
  Napięcie znamionowe [V]250
  Stopień szczelnościIP20
  Prąd znamionowy [A]10
  Sposób montażupodtynkowy
  Rodzaj materiałuPC
  Rodzaj produktułączniki światła

  PRODUKTY POWIĄZANE - sprawdź, czy nie potrzebujesz

  PROMOCJA