Łącznik krzyżowy podświetlany biały CW7L.01/11 Kontakt Simon10

14,96 zł

14.96049
brutto/szt. Dla elektryków.pl

1234821

Dodaj do listy życzeń

 Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

Łącznik krzyżowy podświetlany biały CW7L.01/11 Kontakt Simon10

Łącznik krzyżowy podświetlany biały CW7L.01/11 Kontakt Simon10

Odbiorca: :

* Pola wymagane

  lub  Anuluj

opis

Łącznik krzyżowy 10A podświetlany do ramek wielokrotnych serii Simon10. Jest to jednoklawiszowy przycisk światła w kolorze białym, który pozwala na włączenie światła. Co oznacza „łącznik krzyżowy”? Jeśli planujemy możliwość włączania i wyłączania jednego światła z 3 różnych punktów – ten łącznik wraz z łącznikiem schodowym doskonale spełnią tę funkcję. Oba te łączniki stworzą bowiem 3 punkty, z których operować będzie można jedną lampą. Dodatkowo wyposażony jest w diodę LED, dzięki której łatwo odnaleźć łącznik na ścianie, nawet po ciemku.

Tego typu rozwiązanie doskonale sprawdza się na klatkach schodowych domów, na korytarzach, czy w pomieszczeniach, które wymagają możliwości włączania i wyłączania światła z kilku różnych miejsc.

Łączniki krzyżowy CW7L.01/11 doskonale wpasowuje się w ramki serii Simon10. Simon10 to ekonomiczna seria gniazd, łączników i ramek w kolorze białym i kremowym. Charakteryzuje ją nieprzewodzący prądu mostek wykonany z wysokiej jakości tworzywa, zapewniającego trwałość i elastyczność oraz bezpieczeństwo podczas prac montażowych. Kontakt-Simon to światowej klasy producent osprzętu elektrycznego. W naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można takie produkty Kontakt-Simon, jak gniazda, łączniki, czy ramki wykończeniowe m.in. serii Simon10, Simon54, Simon54 Nature, Simon Basic, czy Simon Akord.

Wymiary i dane producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

Kolor biały
Wymiary dł x szer x wys [mm] 77x77x42
Napięcie znamionowe [V] 250
Seria Simon10
Stopień szczelności IP20
Prąd znamionowy [A] 10
Sposób montażu podtynkowy
Rodzaj materiału PC
Rodzaj produktu łączniki schodowe

PRODUKTY POWIĄZANE - sprawdź, czy nie potrzebujesz

OPCJE DOSTAW W NASZYM SKLEPIE