Gniazdo telefoniczne RJ12 pojedyncze kremowe CT1.01/41 Kontakt Simon10

16,35 zł Brutto /szt.
1234906

Dostępna ilość: 8
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Gniazdo teleinformatyczne RJ12 CT1.01/41 pojedyncze do ramek wielokrotnych serii Simon10. To ekonomiczna seria produktów firmy Kontakt-Simon. Prosta, przyjemna dla oka stylistyka w połączeniu z nowoczesną technologią produktów Kontakt-Simon sprawia, że pojedyncze gniazdo RJ12 sprawdzi się doskonale w domu, czy biurze.

Kremowe gniazda doskonale wpasowują się w ramki wielokrotne serii Simon10. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego mostek nie przewodzi prądu, dzięki czemu stanowi dodatkowe zabezpieczenie w czasie montażu.

Simon10 to ekonomiczna seria gniazd, łączników i ramek w kolorze białym i kremowym. Charakteryzuje ją nieprzewodzący prądu mostek wykonany z wysokiej jakości tworzywa, zapewniającego trwałość i elastyczność oraz bezpieczeństwo podczas prac montażowych. Kontakt-Simon to światowej klasy producent osprzętu elektrycznego. W naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można takie produkty Kontakt-Simon, jak gniazda, łączniki, czy ramki wykończeniowe m.in. serii Simon10, Simon54, Simon54 Nature, Simon Basic, czy Simon Akord.

Wymiary i dane producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
kremowy
waga [kg]
0,1
wymiary [mm]
77x77x35
seria
Simon10
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj produktu
gniazda komp./tel.
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty