Oprawa naświetlacz Jupiter 70W odbłyśnik asymetryczny 331970 Lightech

48,59 zł Brutto /szt.
189608

Dostępna ilość: 37
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Oprawa naświetlacz Jupiter 70W odbłyśnik asymetryczny 331970 Lightech. Oprawa projektorowa o mocy 70W do lamp metalohalogenowych z trzonkiem Rx7s. Oprawa posiada odbłysnik asymetryczny.

Oprawy tego typu znajdują zastosowanie przede wszystkim w oświetlaniu  terenów otwartych - placów, parkingów, składów magazynowych itp. a także w iluminacji obiektów, oświetlaniu obiektów sportowych.

Dane producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

moc [W]
70
materiał
obudowa - odlew aluminiowy z płaską szybą z hartowanego szkła; odbłyśnik - wybłyszczona blacha aluminiowa o groszkowej strukturze powierzchni
kolor
czarny
temperatura pracy [°C]
-20 do +40
waga [kg]
3,5
wymiary [mm]
265x400x85
napięcie znamionowe [V]
230
rodzaj trzonka
RX7S
Parametry
uchwyt mocujący: stalowy z 3 otworami montażowymi (możliwość regulacji kąta nachylenia) - w dolnej części obudowy znajduje się zaślepiony dławikiem ot
stopień szczelności
IP65
czujnik ruchu
nie
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

LIGHTECH

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać.

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

�atwe zwroty