Plafoniera Kamila M2 E27 z czujnikiem MV Lightech

Plafoniera Kamila M2 E27 z czujnikiem MV Lightech

75,93 zł Brutto /szt.
189777

Dostępny

Opis

Plafoniera Kamila M2 E27 z czujnikiem MV, marki Lightech. Plafoniera tego typu dedykowana jest do montażu bezpośrednio do sufitu. Przeznaczona do oświetlania wewnętrznych i zewnętrznych części pomieszczeń, takich jak klatki schodowe, korytarze, piwnice, garaże magazyny, a także na zewnątrz budynków (IP54). Oprawa przeznaczona do współpracy z żarówką tradycyjną z trzonkiem E27, o mocy nie przekraczającej 60 W (brak w zestawie). Plafon KAMILA wyposażony jest w mikrofalowy (radarowy) czujnik ruchu.

Lightech to polska marka produktów oświetleniowych. W ofercie naszej hurtownie elektrycznej znaleźć można takie produkty Lightech jak źródła światła, oprawy oświetleniowe, naświetlacze, osprzęt oświetleniowy, czy osprzęt elektroinstalacyjny.

Dane techniczne

moc [W]
60
wymiary dł x szer x wys [mm]
Ø257x100
zasięg wykrywania
maks. (śr. * wys.): Ø10m * 6m
Regulacja czułości
2 - 2000LUX
napięcie znamionowe [V]
230
rodzaj trzonka
E27
obudowa
tworzywo ABS
stopień szczelności
IP54
kąt działania [°]
360
rodzaj klosza
PC
Maksymalna moc źródła światła [W]
60
czujnik ruchu
tak
jednostka
/szt.
Czas załączenia czujnika
5s / 90s / 5min / 15min

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

LIGHTECH

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać.

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie
�atwe zwroty