Do najbliższej wysyłki pozostało 4:50

 • Ostatnio ocenione

 • Ramka aluminiowa w kolorze białym do mocowania paneli LED 595x595 natynkowo Lightech

  55,23 zł

  55.22946
  brutto/szt. Dla elektryków.pl

  1571291

  Dodaj do listy życzeń

  UWAGA: ostatnie sztuki w magazynie!

   Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Ramka aluminiowa w kolorze białym do mocowania paneli LED 595x595 natynkowo Lightech

  Ramka aluminiowa w kolorze białym do mocowania paneli LED 595x595 natynkowo Lightech

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

  opis

  Ramka z profili aluminiowych w kolorze białym, do mocowania paneli LED o wymiarach 595x595mm n/t, firmy Lightech. Zestaw składa się z 4 pojedynczych profili aluminiowych, łączonych plastikowymi narożnikami w kolorze białym. Profile z narożnikami łączone są przy pomocy elementów mocujących. Oferowany w naszym sklepie internetowym zestaw zawiera wszystkie ww. elementy.

  Pojedynczy profil o wymiarach 600x40x10 mm po złożeniu wszystkich elementów stworzy ramkę o wymiarach zewnętrznych 600x600 mm. Pasuje do plafonów LED dedykowanych do montażu natynkowego, o wymiarach 595x595 mm.

  Panel LED montowany natynkowo na tego typu ramce jest bardzo prosty i możliwy do wykonania tylko przez 1 osobę! Po skręceniu i zamocowaniu 3 profili aluminiowych z 2 narożnikami - tworzy się swego rodzaju szuflada, w którą wystarczy wsunąć panel LED i podpiąć zasilacz. Na końcu wystarczy jedynie zamknąć "szufladę" i dokręcić ostatni profil aluminiowy do całości. 

  Gotowy plafon LED doskonale rozprasza światło i stanowi nowoczesną alternatywę dla dotychczasowych, standardowych plafonów rastrowych.

  Dane techniczne

  Kolor biały
  Opis dodatkowy do montażu natynkowego paneli LED 595x595 mm
  Wymiary dł x szer x wys [mm] 600x600x40
  Waga [kg] 0,5

  PRODUKTY POWIĄZANE - sprawdź, czy nie potrzebujesz

  PROMOCJA

  Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

  Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

  Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

  LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

  Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

  Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać. 

  Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

  przejdź do poradnika....

  ZOBACZ RÓWNIEŻ!

  Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.