Gniazdo meblowe 4x2P+Z INOX OR-AE-1340 Orno

109,94 zł Brutto /szt.
1406051

Dostępna ilość: 3
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Gniazdo meblowe 4x2P+Z INOX OR-AE-1340 firmy ORNO. Nowoczesne poczwórne gniazdo sieciowe, z przesłonami torów prądowych, z uziemieniem. Gniazda wykonane są z tworzywa sztucznego, a obudowa – ze stali nierdzewnej INOX. Ułożone skośnie gniazda gwarantują swobodę użytkowania podpiętego sprzętu – wtyczka włożona w gniazdo w taki sposób nie powoduje wygięcia przewodu zasilającego.

Gniazdo meblowe OR-AE-1340 sprawdzi się idealnie w montażu w kuchni, biurze, czy Sali konferencyjnej. Doskonale sprawdza się w narożnikach ścian, czy łączeniu ściany z blatem, biurkiem, czy półką. Możliwy montaż w pionie lub poziomie. Całość zamontować można za pomocą samoprzylepnych z rzepami lub wkrętów. Listwa z gniazdami pozwala jednorazowo podłączyć 4 urządzenia wymagające zasilania na 230V i z łącznym obciążeniem maksymalnym 3680W. Wymiary produktu to 280x48x85 mm. Zalecane jest użycie przewodu OWY 3x1,5 mm2 (brak w zestawie).

ORNO to producent szerokiej gamy produktów m.in. oświetleniowych, zamków, programatorów, dzwonków, domofonów, itd. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można takie produkty jak gniazda meblowe, lampy warsztatowe, czujniki MV, plafony, czy programatory czasowe.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
srebrny
wymiary [mm]
280x48x85
napięcie znamionowe [V]
230
stopień szczelności
IP20
maksymalne obciążenie [W]
3680
rodzaj produktu
gniazda zasilania
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty