Gniazdo meblowe 4x2P+Z wysuwane z blatu OR-AE-1341 Orno

126,16 zł Brutto /szt.
1406052

Dostępna ilość: 4
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Gniazdo meblowe 4x2P+Z wysuwane z blatu OR-AE-1341, firmy ORNO. Nowoczesny zestaw 4 gniazd sieciowych 2P+Z z uziemieniem i przesłonami torów prądowych, w obudowie chowanej w blat. Okrągły kształt zestawu doskonale sprawdzi się w montażu w stołach konferencyjnych, blatach mebli biurowych i kuchennych, meblach tapicerowanych, czy w hotelach. Zaletą gniazd wsuwanych w blat jest ich możliwość schowania do poziomu mebla, dzięki czemu powierzchnia jest gładka, a gniazda zabezpieczone. Potrzebując podpiąć urządzenia do zasilania sieciowego – wystarczy nacisnąć górną część obudowy, a całość precyzyjnie wysunie się automatycznie. Do zamontowania urządzenia w powierzchni mebla, potrzebny jest otwór o średnicy zaledwie 9,5 cm, a głębokość zabudowy to tylko 10 cm.

Gniazdo meblowe OR-AE-1341 wyposażone w przewód o długości 1,5 m, zakończony wtyczką. Pozwala na jednoczesne podpięcie 4 urządzeń, wymagających napięcia 230V, o łącznym maksymalnym obciążeniu 3680W. Układ gniazd w obudowie jest stworzony tak, aby z łatwością można było wpiąć urządzenie wymagające zasilania - kontakty są bowiem ułożone poziomo. Stopień ochrony gniazda OR-AE-1341 to IP20. Zestaw wykonany jest z tworzywa sztucznego i aluminium. Górna pokrywa dodatkowo pokryta jest powłoką lakierniczą. Gniazdo meblowe to produkt o wymiarach 115x159,4 mm (śr./ gł.).

ORNO to producent szerokiej gamy produktów m.in. oświetleniowych, zamków, programatorów, dzwonków, domofonów, itd. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można takie produkty jak gniazda meblowe, lampy warsztatowe, czujniki MV, plafony, czy programatory czasowe.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
srebrny
napięcie znamionowe [V]
230
stopień szczelności
IP20
prąd znamionowy [A]
16
maksymalne obciążenie [W]
3680
rodzaj produktu
gniazda zasilania
jednostka
/szt.
wymiary otworu montażowego [mm]
Ø100

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty