Przycisk światło n/t IP44 ŁNT-1S biały 0336-02 Hermes Elektro-Plast

10,41 zł Brutto /szt.
1012759

Dostępna ilość: 27
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Przycisk światło natynkowy IP44 ŁNT-1S biały 0336-02 serii Hermes, firmy Elektro-Plast Nasielsk. Bryzgoszczelny łącznik zwierny  hermetyczny, którego przycisk po naciśnięciu - wraca do pozycji wyjściowej. Natynkowy montaż przyspiesza i ułatwia realizację instalacji osprzętu elektrycznego. Przycisk ŁNT-1S wykonany jest z tworzywa sztucznego, w kolorze białym. Jego wymiary to 65x75x46 mm. Na klawiszu widoczna jest ikonka światła - co jest charakterystyczne dla łączników zwiernych wielu producentów osprzętu oświetleniowego.

Kiedy warto wybrać przycisk zamiast łącznika? Np. w sytuacji, gdy z tego typu produktem powiązany ma być np. sterownik światła. W takim wypadku sprawdzi się jedynie przycisk - zwykły łącznik nie spełni funkcji przewidzianych przez sterownik oświetlenia.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Seria Hermes jest serią natynkową. Adresowana jest do rynku budownictwa mieszkaniowego - domków jednorodzinnych lub bloków. Hermes to linia bryzgoszczelna, o stopniu szczelności IP44.
W ofercie firmy EPN znajdziemy m.in. puszki podtynkowe, osprzęt bryzgoszczelny podtynkowy i natynkowy, odgałęźniki podtynkowe i natynkowe, rozdzielnice niskonapięciowe, puszki i odgałęźniki hermetyczne.

Dane techniczne

kolor
biały
waga [kg]
0,1
wymiary [mm]
65x75x46
napięcie znamionowe [V]
250
seria
Hermes IP44
prąd znamionowy [A]
10
sposób montażu
natynkowy
rodzaj produktu
łączniki światła
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty