Grzejnik konwektorowy T17 2000W 770x475x100mm Thermoval

270,42 zł Brutto /szt.
1431104

Niedostępny


Opis

Nowoczesny grzejnik konwektorowy T17 firmy Thermoval, o mocy 2000W. Wyposażony jest w ekonomiczną niskotemperaturową grzałkę, co pozwala na ciągłe ogrzewanie pomieszczeń użytkowych. Grzałka niskotemperaturowa rozgrzewa się powoli, ale w przypadku ogrzewania długotrwałego – jest znacznie bardziej ekonomiczna w użytkowaniu od grzejników z grzałką wysokotemperaturową (ta ostatnia nagrzewa się bardzo szybko, ale koszty jej użytkowania są znacznie wyższe).
Grzejnik posiada w zestawie mocowania do zawieszenia na ścianie oraz nóżki statyczne (bez kółek). Elementem zasilającym jest sznur przyłączeniowy zakończony wtyczką. Długość przewodu zasilającego: 1,5 m.

Elementem sterującym grzejnika serii T17 jest automatyczny termostat, z możliwością 8 pozycji nastaw temperatury. Dodatkowo grzejnik wyposażony jest w funkcję przeciwzamrożeniową.

Grzejniki T17 posiadają polski certyfikat PCBC. Producent udziela 5 letniej gwarancji na element grzewczy.

Tego typu grzejnik konwektorowy doskonale sprawdzi się jako ogrzewanie w mieszkaniach, biurach, kontenerach, domkach letniskowych, czy innych sporadycznie dogrzewanych przestrzeniach zamkniętych.

Firma Thermoval to producent wysokiej jakości systemów elektrycznego ogrzewania (w tym podłogowego) i ochrony przeciwoblodzeniowej.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
klasa ochrony
II
wymiary dł x szer x wys [mm]
770x100x475
napięcie znamionowe [V]
230
stopień ochrony
IP24
moc grzewcza [W]
2000
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie
�atwe zwroty