Grzejnik konwektorowy T17 2500W Thermoval

467,39 zł Brutto /szt.
1431105

Dostępna ilość: 10
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Popularny konwektor elektryczny T17 firmy Thermoval, o mocy 2500W. Wyposażony jest w ekonomiczną niskotemperaturową grzałkę, co pozwala na ciągłe ogrzewanie pomieszczeń użytkowych. Grzałka niskotemperaturowa rozgrzewa się powoli, ale w przypadku ogrzewania długotrwałego – jest znacznie bardziej ekonomiczna w użytkowaniu od grzejników z grzałką wysokotemperaturową (ta ostatnia nagrzewa się bardzo szybko, ale koszty jej użytkowania są znacznie wyższe).
Ten grzejnik posiada w zestawie mocowania do powieszenia na ścianie oraz nóżki statyczne (bez kółek). Elementem zasilającym jest sznur przyłączeniowy zakończony wtyczką. Długość przewodu zasilającego: 1,5 m. Wymiary: 450/890/80 mm.

Elementem sterującym grzejnika serii T17 jest automatyczny termostat, z możliwością 8 pozycji nastaw temperatury. Dodatkowo grzejnik wyposażony jest w funkcję przeciwzamrożeniową. Grzejniki T17 posiadają polski certyfikat PCBC. Producent udziela 5 letniej gwarancji na element grzewczy. Tego typu grzejnik konwektorowy doskonale sprawdzi się jako ogrzewanie w kontenerach, domkach letniskowych, czy innych sporadycznie dogrzewanych przestrzeniach zamkniętych.

Firma Thermoval to producent wysokiej jakości systemów elektrycznego ogrzewania (w tym podłogowego) i ochrony przeciwoblodzeniowej.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

moc [W]
2500
kolor
biały
klasa ochrony
II
wymiary [mm]
450/890/80
napięcie znamionowe [V]
230
obudowa
blacha stalowa, powlekana
stopień ochrony
IP24
moc grzewcza [W]
2500
Element grzejny
grzałka kryta, niskotemperaturowa
Element sterujący
automatyczny termostat
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty