Grzejnik konwektorowy T17 PRO 1000W Thermoval

344,72 zł Brutto /szt.
14311021

Dostępna ilość: 8
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Grzejnik konwektorowy T17 PRO 1000W Thermoval. Popularny grzejnik elektryczny T17 PRO firmy Thermoval, o mocy 1000W. Konwektor wyposażony jest w z grzałkę krytą, niskotemperaturową (bagnetowa z radiatorem aluminiowym typu X), co pozwala na ciągłe ogrzewanie pomieszczeń użytkowych.

Grzałka niskotemperaturowa rozgrzewa się powoli, ale w przypadku ogrzewania przez dłuższy okres czasu – jest znacznie bardziej ekonomiczna w porównaniu z grzejnikami z grzałką wysokotemperaturową (ta ostatnia nagrzewa się bardzo szybko, ale koszty jej użytkowania są znacznie wyższe).

W procesie grzania wykorzystuje zjawisko konwekcji powietrza. Kształt obudowy odznacza się bardzo wysoką wytrzymałością mechaniczną. Posiada mechaniczny wyłącznik sieciowy i bezpiecznik termiczny.

Posiada przełącznik włącz/wyłącz, a nad właściwą pracą urządzenia czuwa termostat bimetalowy umożliwiający ustawienie różnych nastaw temperatury. Z termostatem współpracuje czujnik temperatury otaczającego powietrza, typu kapilara.

Grzejnik został zaprojektowany z przeznaczeniem do użytku w każdym rodzaju pomieszczenia, z pomieszczeniami o podwyższonej wilgotności włącznie. Idealnie sprawdzi się w warunkach domowych, jak i obiektach użyteczności publicznej.

Sterowanie za pomocą pokrętła nastawnego w zakresie temperatury powietrza od +5 do +35°C, histereza: 1,0°C. Temperatura otoczenia od 0 do +35°C.

Gwarancja na grzejnik 24 miesiące, na grzałkę 5 lat.

Ten grzejnik T17 PRO 1000W posiada w zestawie mocowania do powieszenia na ścianie oraz nóżki statyczne (bez kółek). Długość przewodu zasilającego: 1,8 m. Wymiary: 400/750/60 mm.

Firma Thermoval to producent wysokiej jakości systemów elektrycznego ogrzewania (w tym podłogowego) i ochrony przeciwoblodzeniowej.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

moc [W]
1000
kolor
biały
klasa ochrony
II
wymiary [mm]
400/750/60
napięcie znamionowe [V]
230
stopień szczelności
IP24
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty